Kim jest Sara Chmiel? Nowa wokalistka Łzy chce podbić serca słuchaczy w 2013 roku [AUDIO]

2013-05-17 14:30

Sara Chmiel to nowa wokalistka zespołu Łzy, o której głośno może zrobić się w połowie 2013 roku. Piosenkarka po ponad 2 latach współpracy z grupą wyrusza na podbój polskiego rynku muzycznego z nową, siódmą już płytą Łzy. Kim jest Sara Chmiel? Jak radzi sobie na miejscu Ani Wyszkoni? Dowiedz się więcej na Eska.pl!

Kim jest Sara Chmiel, nowa wokalistka Łzy? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy w połowie maja 2013 roku dowiedzieli się o powrocie zespołu na polski rynek muzyczny z siódmą płytą. Sara z grupą współpracuje od stycznia 2011 roku. To właśnie wtedy zadebiutowała w roli nowej liderki Łzy na warszawskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co piosenkarka robiła zanim zastąpiła Anię Wyszkoni?

Kończącą w 2013 roku 22-lata Sarę możemy kojarzyć z tercetu Mocha, z którym wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009 roku i w III edycji programu Mam Talent. Nowa wokalistka Łzy to także musicalowa gwiazda. Na swoim koncie ma rolę Gabrieli Montez w High School Musical On Stage i występ w Hair w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.

Mało kto wie, że imię i nazwisko Sary Chmiel znajdziemy w alei gwiazd w jednym z nadmorskich miast na Łotwie - Jurmali. Swoją własną gwiazdę piosenkarka otrzymała za udział w finale Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego New Wave, w którym jako druga Polka po Marine Łuczenko reprezentowała nasz kraj. Czy uda się jej powtórzyć sukces Ani Wyszkoni?


Posłuchaj Na Nic Nie Czekam - Łzy!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE