Kiedy będzie ciepło 2021? Kiedy powrót lata i wysokie temperatury w Polsce?

2021-08-31 11:33
Kiedy będzie ciepło 2021? Kiedy powrót lata i wysokie temperatury w Polsce?
Autor: ALEXANDER NEMENOV/AFP/East News Kiedy będzie ciepło 2021? Kiedy powrót lata i wysokie temperatury w Polsce?

Kiedy będzie ciepło? Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby tęskniące za piekielnymi upałami. Upalnych dni nie było dużo, ale były one za to bardzo nasilone. Od początku sierpnia 2021 obserwujemy znaczny spadek temperatury, który tylko wskazuje, że jesień jest na horyzoncie. Kiedy powrót lata i wysokie temperatury? Czy lato jeszcze wróci? Przekonajcie się i sprawdźcie najnowszą prognozę pogody.

Kiedy będzie ciepło 2021? Kiedy powrót lata? Kiedy ciepło w Polsce 2021? Internauci z niecierpliwością czekają na ponowny powiew ciepłego wiatru, a także wyczekują mocno świecącego słońca. Czerwiec był piekielnie upalny, kiedy to na termometrach było ponad 30 stopni Celsjusza. Afrykański upał w Polsce, z temperaturami sięgającymi nawet 40 stopni powyżej zera, pojawił się w lipcu. Zresztą wówczas w wielu regionach Starego Kontynentu padły oficjalne rekordy temperatury. To w zasadzie tyle, jeśli chodzi o letni klimat, bo sierpień rozpoczął się opadami deszczu oraz dużo niższymi temperaturami. Koniec wakacji zimny, zgodnie z zapowiedziami meteorologów, ale czy tak będzie do końca lata? W końcu mamy jeszcze prawie miesiąc zanim oficjalnie rozpocznie się jesień. Najnowsza prognoza pogody na 16 dni daje sporo nadziei.

HIT LATA 2021 - najgorętsza piosenka wakacji to... [GŁOSOWANIE]

Shanguy z koncertem w ESKA Live. Działo się na planie nagrywania! [KULISY]

Kiedy będzie ciepło 2021? Kiedy powrót lata?

Kiedy będzie ciepło 2021? Takie pytanie zadają osoby, które liczą, że koniec lata 2021 będzie udany, jeśli chodzi o pogodę. Tak naprawdę od początku sierpnia codziennie obserwujemy spadek temperatury, co szczególnie jest odczuwalne wieczorem. Po 20 sierpnia 2021 w Polsce pojawił się obraz nadciągającej jesieni. Czy tak naprawdę wygląda koniec lata? W najbliższych dniach temperatura nie przekroczy 20 stopni Celsjusza, a na niebie będzie sporo chmur. Przelotne opady deszczu spodziewane są we wszystkich największych miastach naszego kraju. Delikatne ocieplenie, z temperaturą od 21 do 24 stopni Celsjusza nastąpi po 8 września 2021. Od tego momentu od 25 września będzie bez opadów deszczu, z gęstymi, ale niegroźnymi chmurami na niebie. Cieplej już nie będzie, więc korzystajcie w tych dniach. O temperaturach przekraczających 30 stopni Celsjusza, czy nawet zbliżających się do tego poziomu, trzeba zapomnieć przynajmniej do czerwca 2022. Po 20 września 2021 na termometrach od 11 do 16 stopni powyżej zera. Wieczorami nawet w granicach 0 stopni Celsjusza. Witaj jesień 2021!

Jesień 2021 w Polsce: pogoda długoterminowa - huragany i deszcz potwierdzone! [PROGNOZA]

Sonda
Jesień 2021 - czy lubisz tę porę roku?
Najnowsze