KAZADI - piosenka Wyobraźnią to najbardziej osobisty i wzruszający singiel artystki

i

Autor: Warner Music Poland KAZADI - piosenka Wyobraźnią to najbardziej osobisty i wzruszający singiel artystki

KAZADI - piosenka Wyobraźnią to najbardziej osobisty i wzruszający singiel artystki

2021-12-21 8:52

KAZADI tuż przed Świętami dzieli się bardzo ważnym dla siebie utworem, dającym nadzieję i ukojenie, skłaniającym do refleksji. O czym dokładnie śpiewa? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Otwieram się przed wami bardziej niż kiedykolwiek i dzielę utworem bardzo dla mnie trudnym i osobistym. Utworem, który dał mi to światełko w tunelu i pomógł mi przejść/poradzić sobie z czymś z czym nie chciałam nigdy się mierzyć. Mimo, iż nie jest to utwór świąteczny - postanowiłam ukazać go Wam właśnie teraz. Święta Bożego Narodzenia to nie tylko radosny czas, to również czas refleksji, wspomnień a czasami melancholii i tęsknoty. Nie każdy z nas może być ze swoimi Bliskimi, ich brak w takich momentach doskwiera bardziej niż w pozostałe dni w roku. W ten czas chciałam podarować Wam światełko nadziei i tymi dźwiękami otulić wasze serca. Mi bardzo pomogły. Mam nadzieję, że pomogą i Wam - powiedziała Kazadi.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Dedykuję ten utwór każdemu kto stracił kiedyś kogoś bliskiego, za kim mimo upływu czasu dalej tęskni, o którym dalej ciepło myśli albo z czyim odejściem nie może lub po prostu nie jest gotowy się jeszcze pogodzić. Czas leczy rany, dobra energia i ciepło koi co wydawało się nie do ukojenia, a z oczu zamiast łez ulecą motyle ?