Karolina Stanisławczyk, Galantis, Kungs i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 21.05.2021

2021-05-21 10:40
Karolina Stanisławczyk, Galantis, Kungs i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 21.05.2021
Autor: single cover art Karolina Stanisławczyk, Galantis, Kungs i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 21.05.2021

Wiosna trwa w najlepsze, ale wyraźnie widać, że największe gwiazdy przygotowują nas do tegorocznego lata. Pojawiają się coraz bardziej taneczne i energetyczne propozycje, bo właśnie takie brzmienia są nieodłącznym elementem wakacji. Jakie nowe piosenki rozgrzeją was w najbliższych miesiącach? Przekonajcie się sprawdzając najgorętsze premiery już teraz.

New Music Friday w Radiu ESKA 21.05.2021 to garść premier idealnych na lato i zbliżający się wielkimi krokami sezon urlopowy. Jakie nowe piosenki w Radiu ESKA dodadzą wam energii? Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na singiel, za który odpowiada Galantis. Szwedzki duet, który w przeszłości wydał hity You & I, No Money, czy Peanut Butter Jelly, do współpracy nad piosenką Heartbreak Anthem zaprosił Davida Guetta i żeński zespół Little Mix. Z nową propozycją powrócił również wykonawca hitu This Girl, czyli Kungs. Francuski producent wydał utwór zatytułowany Never Going Home i chce nim namieszać na muzycznym rynku. Warto też pamiętać o polskim rynku muzycznym. 21 maja 2021 to dzień premiery nowej piosenki Karoliny Stanisławczyk, a także świeżej, ale zaskakującej propozycji od duetu Foothills.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

New Music Friday w Radiu ESKA 21.05.2021 - lista

Pełna lista nowych wydawnictw, 21 maja 2021, wygląda imponująco. Co się dzieje, jeśli chodzi o nową muzę? Olivia Rodrigo wypuściła debiutancki album Sour, z którego pochodzą single Deja Vu, Driver Licence i Good 4 U. Z nowym utworem wrócił również zespół BTS, a także Anne-Marie. Brytyjska gwiazda zaprosiła do współpracy Nialla Horana, a efektem ich współpracy jest singiel Our Song.

Jakie utwory gramy wam w ramach New Music Friday w Radiu ESKA? Oto one:

  • Galantis, David Guetta & Little Mix - Heartbreak Anthem
  • Kungs - Never Going Home
  • Karolina Stanisławczyk feat. Don Juan - Atrament
  • Foothills feat. Sam Day - Just Like This
  • Anne-Marie & Niall Horan - Our Song
  • Mrozu - Złoto
  • GiGi D'Agostino, LA Vision - In & Out
  • BTS - Butter
  • MK - Chemical
  • Marshmello, Jonas Brothers - Leave Before You Love Me

Najnowsze