Karolina Cicha - wiek, Spółka, koncerty. Co musisz wiedzieć o tej wokalistce?

2020-08-06 16:13 Maksymilian Kluziewicz
Karolina Cicha
Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Gdy w 2015 roku zaprezentowała się podczas festiwalu w Opolu, wiele osób oniemiało z wrażenia. Kim jest Karolina Cicha? Najważniejsze informacje o tej niezwykle utalentowanej wokalistce i aktorce znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Wiek, koncerty, zespół - to wszystko w jednym miejscu. Sprawdźcie koniecznie!

Karolina Cicha - wiek, Spółka, mąż, koncerty: oto najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy w kontekście utalentowanej wokalistki, ale również aktorki oraz multiinstrumentalistki, którą zazwyczaj można zobaczyć z akordeonem w rękach. Poza tym instrumentem, Karolina gra również na klawiszach oraz na klewesynie. Uznawana za posiadaczkę jednego z najbardziej oryginalnych głosów polskiej sceny muzycznej artystka nierzadko nazywana jest przez branżę muzyczną jej objawieniem. Karolinę Cichą regularnie porównuje się też do legendy polskiej piosenki Ewy Demarczyk. I choć z powodzeniem kontynuuje karierę sceniczną, z wykształcenia jest doktorem literaturoznawstwa. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o gwieździe, której talentem zachwyciła się sama Kayah.

Karolina Cicha - wiek

Ile Karolina Cicha ma lat? Na to pytanie poszukują odpowiedzi internauci. Wokalistka urodziła się 20 kwietnia 1979 roku. Oznacza to, że w 2020 roku skończyła 41 lat.

Karolina Cicha i Spółka

Choć Karolina Cicha jest znana też jako solistka, wiele jej projektów powstało pod szyldem Cicha i Spółka. Grupa zdobyła razem wiele prestiżowych nagród.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Karolina Cicha - koncerty

Karolina Cicha regularnie koncertuje ze swoim zespołem. Wokalistka przymierza się do wydania swojego kolejnego singla. Zapewne temu wydarzeniu towarzyszyć będą występy. O wszystkich koncertach Karoliny Cichej dowiecie się z jej oficjalnego Facebooka.

Najnowsze