Karnawał 2013: hity w stylu latino pop! To w ich rytmie zatańczysz karnawałową sambę i cha-chę [VIDEO]

2013-01-21 16:35

Karnawał 2013 to doskonała okazja do szaleństwa na parkiecie w rytmie latynoskich hitów. Przeboje Jennifer Lopez i Ricky'ego Martina rozpalą w nas ogień samby. Karnawałową zabawę rozpoczynamy w gorących rytmach pięciu najpopularniejszych kawałków w stylu latino pop. Zobacz już teraz na Eska.pl!

Karnawał 2013 do 13 lutego. W zimowym okresie imprezowego szaleństwa Eska.pl przygotowała dla Was zestawienie pięciu największych hitów w stylu latino pop. To właśnie w ich rytmie zatańczysz karnawałową sambę i cha-chę stając się w ten sposób niekwestionowanym królem parkietu. Nasze TOP5 otwiera Let's Get Loud - Jennifer Lopez.

Szybkie ruchy bioder z pewnością współgrać będą z Livin' La Vida Loca - Ricky'ego Martina czy też Objection - Shakiry, które idealnie sprawdzi się także w tangu. W zmysłowej rumbie możesz zaprezentować się przy dźwiękach Do You Know - Enrique Iglesiasa.

>>> Myślisz, że znasz hity Radia Eska? Sprawdź się w Eska Music Game!


Wśród wyróżnionych w naszym zestawieniu gwiazd latino popu nie może zabraknąć Michel Teló i jego Ai Se Eu Te Pego. Który kawałek rozgrzewa Was najbardziej? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz Let's Get Loud - Jennifer Lopez!
Zobacz Livin' La Vida Loca - Ricky Martin!
Zobacz Objection - Shakira!
Zobacz Do You Know - Enrique Iglesias!
Zobacz Ai Se Eu Te Pego - Michel Teló!Inne hity idealne na karnawałowe imprezy znajdziesz w Gorącej 100 2012 roku!

>>> Sprawdź hity 2012 roku i rozpal parkiet z Gorącą 100!

JB