Kariera Billie Eilish jest skończona? Reakcja gwiazdy rozwaliła wszystkich

2021-07-21 14:40
Billie Eilish
Autor: materiały prasowe//Universal Music Polska

Billie Eilish wkroczyła do świata show-biznesu z przytupem. Ostatnie single gwiazdy nie powtórzyły jednak sukcesu tych, które promowały jej debiutancki krążek. Wielu fanów muzyki pop uznało, że gwiazda artystki zgasła równie szybko, co rozbłysła. Za pośrednictwem Tik Toka amerykańska wokalistka skomentowała słowa krytyki.

Billie Eilish jest skończona? Takie komentarze pojawiają się w sieci coraz częściej. Amerykańska wokalistka, która już pod koniec tego miesiąca zaprezentuje swój drugi album studyjny, nie ma łatwo. Po wielkim sukcesie debiutanckiego krążka, który wylansował takie hity jak Bad Guy czy all the good girls go to hell, oczekiwania względem jego następcy znacznie wzrosły. Przypomnijmy, że singiel Bad Guy był jednym z najpopularniejszych numerów 2019 roku, a stworzony do niego teledysk wygenerował ponad miliard odsłon! W międzyczasie Billie Eilish całkowicie zmieniła wizerunek. Kolorowe włosy i luźne ubrania zastąpiła blond fryzurą i dopasowanymi kostiumami scenicznymi. Mimo tego promujące album Happier Than Ever single nie powtórzyły sukcesu swoich poprzedników, przez co nieprzychylni gwieździe fani muzyki pop zaczęli wróżyć jej koniec. Billie wydaje się być jednak nieprzejęta komentarzami, czego dowód dała na swoim Tik Toku. 

Billie Eilish skończona? 

Gwiazda w typowy dla siebie sposób odniosła się do słów krytyki, jaka spadła na nią ze względu na słabsze wyniki sprzedaży w stosunku do materiału z poprzedniej płyty. Artystka nagrała swoją reakcję na Tik Toku, a wideo z jej odpowiedzią obejrzano już ponad 50 milionów razy! Najważniejsze, że Billie wyraźnie kocha to, co robi i nie przejmuje się wynikami. W końcu muzykę tworzy się dla prawdziwych fanów!

Billie Eilish - minęło 5 lat od wydania pierwszych piosenek
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze