Kacper Błoński unika babci swojej fanki. Nie spełnił swojej obietnicy!

2022-12-16 11:37
Kacper Błoński unika babci swojej fanki. Nie spełnił swojej obietnicy!
Autor: Screen z YouTube: Kacper Blonsky - LOVAIR (prod. Bryan)/ Kacper Blonsky Kacper Błoński unika babci swojej fanki. Nie spełnił swojej obietnicy!

Kacper Błoński promował swój utwór, proponując randkę osobie, która podbije serca internautów. Najlepsza okazała się babcia jednej z jego fanek, z którą miał się spotkać. Wnuczka kobiety zaznacza jednak, że próbowała skontaktować się z chłopakiem, ale z jego strony był brak odzewu. Do tej pory nie spełnił on swojej obietnicy!

Reklamując swoją najnowszą piosenkę Kacper Błoński wpadł na fantastyczny pomysł. Na TikToku zorganizował konkurs, którego zwycięzca miał dostać szansę na randkę z nim! Pomogło mu to skutecznie wypromować utwór na znanej większości aplikacji. Wygrała osoba, której filmik cieszył się największym zainteresowaniem ze strony fanów. Nieoczekiwanie kobietą, której się udało została babcia jednej z tiktokerek! Teraz jednak jej wnuczka przyznała, że nie może się skontaktować z influencerem. Jej wiadomości pozostawił bez jakiejkolwiek odpowiedzi, tym samym nie wywiązując się z obiecanego przez niego spotkania. Na zarzuty postanowił jednak odpowiedzieć publicznie, tłumacząc się z zaistniałej sytuacji. To, co miały do powiedzenia obie strony, możesz przeczytać pod wideo!

Kacper Blonsky - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, samochód, bilans, Fame MMA

NAJLEPSZE GRY 2023, ELEKTRYCZNE POTWORY, FORMA NA LATO I KONCERTY 2023 | ESKA XD #064

Randka Kacpra Błońskiego z babcią

Kacper Błoński miał się udać na randkę z babcią pewnej tiktokerki, która na swoim koncie zebrała ponad 270 tys. widzów. W końcu to jej udało się wygrać konkurs, skutecznie promujący jego najnowszą piosenkę! Okazuje się jednak, że w rzeczywistości nie jest tak kolorowo, jak miało być. Wnuczka kobiety dostała komentarz z pytaniem, kiedy odbędzie się ustalona randka. Tiktokerka odpowiedziała na niego, podsumowując, że ona sama tego nie wie. Termin, który wybrała minął, a odpowiedzi od Błońskiego nie ma. Przyznała, że nawet nie odczytał informacji, które mu przesłała.

Marcin Dubiel i Natsu będą mieli dziecko? Odpowiedź influencerów zaskoczyła fanów!

No właśnie, kiedy? Nie wiem. Były jakieś wstępne ustalenia, ale to tyle. Podawany przeze mnie termin minął i brak odpowiedzi jest. Pisałam do Kacpra z dosyć ważnymi informacjami, ale nie odczytał tego, więc w sumie wiem tyle co Wy. A jeśli chodzi o jakiś weekend, to już będzie ciężko do końca roku ze strony babci. Ja to jestem ja, ale babcia jest najważniejszą kobietą w moim życiu, no i bardzo ważne jest dla mnie, żeby był ten szacunek gdzieś tam dla niej. Czekać to ona może długo, jeśli zdrowie jej dopisze, ale warto znać jakiś termin chociażby, bo zgrać to się czasem jest ciężko.

Kacper Błoński o randce z babcią

Kacper Błoński nie pozostał obojętny na komentarze. Dodał tweeta, na którym krótko podsumował dalszy przebieg zaistniałej sytuacji. Wymownymi słowami napisał "Jestem umówiony na randkę z babcią. Tyle w temacie.". Na dalszy rozwój sytuacji trzeba poczekać i zobaczyć, czy umówione spotkanie w końcu się odbędzie!

Sonda
Uważasz, że Kacper Błoński zabierze kobietę na randkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze