Justin Bieber: teledysk do Cold Water. Tak będzie wyglądał koncert w Polsce!

i

Autor: fot. YouTube/kidrauhl screen z teledysku do Cold Water

Justin Bieber: teledysk do Cold Water. Tak będzie wyglądał koncert w Polsce!

2016-08-01 15:00

Teledysk do Cold Water jest już gotowy! Justin Bieber pokazuje w nim kulisy przygotowania do każdego koncertu na Purpose Tour oraz to jak wyglądają jego występy! Zobaczcie wideo do potencjalnego hitu lata 2016 już teraz - na ESKA.pl!

Justin Bieber: teledysk do Cold Water do zobaczenia na ESKA.pl! Na razie w sieci pojawił się minutowy fragment, z którego jasno wynika - tak będzie wyglądał koncert Biebera w Polsce 2016! Piękne kobiety, niesamowite efekty specjalne, a dla fanów tańca inspirujące układy choreograficzne! W zwiastunie widzimy także przygotowania do spektaklu na scenie w ramach trasy Purpose Tour w Ameryce.

Justin Bieber teledysk do Cold Water

Piosenka grupy Major Lazer cieszy się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii! To właśnie tam w piątek, 29 lipca utwór pojawił się szczycie listy najchętniej kupowanych singli. Po opublikowaniu pełnego klipu można się liczyć z tym, że rozgłos o kawałku rozleje się po całym świecie! Nie wiemy jeszcze, kiedy tak się stanie. Na tę chwilę w internecie pojawił się jedynie fragment wideo dowodzący, że: wszyscy, którzy pojawią się na koncercie Kanadyjczyka w Krakowie, mogą liczyć na niesamowite wrażenia i niezapomniane wspomnienia! 

 

Justin Bieber swoją karierę zaczął już jako nastolatek i w ciągu kilku lat wyrósł na jednego z najsłynniejszych wokalistów XXI wieku. Jego historia mogła być jednak zupełnie inna... Kim tak naprawdę jest Justin Bieber? Zobaczcie jego alternatywny życiorys:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>