Justin Bieber rapuje wiralowy hit! Jego fani są zakochani

2020-07-15 16:20 Rafał Wróblewski
Justin Bieber rapuje wiralowy hit! Jego fani są zakochani
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News Justin Bieber rapuje wiralowy hit! Jego fani są zakochani

Justin Bieber wrócił i wywołał niemałe poruszenie! Jeden z najpopularniejszych wokalistów zarapował swoją zwrotkę do jednego z największych aktualnie światowych hitów. O jaki numer chodzi? Przekonajcie się sprawdzając, słuchając i oceniając - na ESKA.pl!

Justin Bieber na jakiś czas odpuścił solową muzykę, ale nie daje słuchaczom zapominać, że prędzej czy później znów będzie liczyć się w grze o najwyższe lokaty na listach hitów. Choć wciąż wysoko w Stanach Zjednoczonych znajduje się numer Intentions, nagrany we współpracy z Quavo. Wysoko, bo aż na miejscu 3. tamtejszej listy hitów znajduje się utwór What's Poppin w wersji z DaBaby i Lil Wayne'm. Oryginalnie za numer odpowiada 22-letni amerykański raper, znany jako Jack Harlow. Niedawno pojawiły się plotki, że pojawi się jeszcze remiks, w którym usłyszymy Justina Biebera i tak się też stało. Takowa wersja wyciekła do sieci i momentalnie stała się hitem.  

Justin Bieber - rapuje What's Poppin

W sieci pojawił się filmik, na którym Justin Bieber rapuje What's Poppin. W tekście jego zwrotki pojawiają się następujące zwroty: Egzotyczny nowiutki Lamb, duże ciało, robię się zielony jak Cee Lo. Fani zastanawiają się, czy faktycznie owa zwrotka pojawi się w oficjalnej, zremiksowanej wersji tego utworu. Sam autor oryginału, Jack Harlow, nie potwierdził ani nie zaprzeczył takiej możliwości. Był ewidentnie zdumiony, że taka odsłona jego numeru wypłynęła do sieci. Sam zresztą podał ją dalej na Twitterze:

Whats Poppin, czyli piosenka Jacka Harlowa została wydana jako singiel z jego mini-albumu Sweet Action. To aktualnie jeden z największych aktualnie hitów na świecie, ale w wersji zremiksowanej, w której usłyszycie DaBaby, Tory'ego Laneza i legendarnego Lil Wayne'a. Kawałek w wersji zremiksowanej dotarł na 2. miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100 (11.07.2020) i stał się tym samym pierwszą piosenką Harlowa i Laneza na liści ehitów, a także trzecią piosenką DaBaby'ego. 

Najnowsze