Justin Bieber rapuje w nowym kawałku Riff Raffa. Zmieni gatunek na hip-hop?

2015-08-25 14:46
Justin Bieber i Riff Raff
Autor: fot. screen z Instagrama Riff Raffa Justin Bieber i Riff Raff

Wśród nowych piosenek Justina Biebera 2015 m.in. ta od Riff Raffa, w której artysta prezentuje się nam w hip-hopowej odsłonie. Zobaczcie rapującego Justina Biebera na filmiku zapowiadającym duet i dowiedzcie się więcej o współpracy obydwu panów. Czy Justin Bieber zostanie raperem?

Justin Bieber nowe piosenki w 2015 roku serwuje jedna za drugą a to wszystko za sprawą kolaboracji artysty z innymi wykonawcami. Oczywiście nowych piosenek Justina Biebera będzie jeszcze więcej, bo wokalista przygotowuje się do wydania swojej czwartej w karierze płyty, ale za nim jego autorskie nowości muzyczne, warto zwrócić uwagę na jego efekt pracy chociażby z Riff Raffem. Amerykański raper już jakiś czas temu chwalił się, że na jego nowej płycie o tytule Peach Panther znajdą się kawałki z gościnnym udziałem takich nazwisk jak Justin Bieber czy też Lil Wayne. Dzięki fragmentowi wspólnego utworu Justina Biebera i Riff Raffa udostępnionego na Instagramie rapera wiemy, że zapowiedzi te okazały się prawdą.

>> Pogoda na wrzesień 2015: długoterminowa prognoza - kiedy przyjdzie jesienna aura?

Justin Bieber rapuje u Riff Raffa

Duet Justina Biebera i Riff Raffa to hip-hopowa odsłona kanadyjskiego piosenkarza. Justin Bieber rapuje wprawdzie nie pierwszy raz, to ze względu na bycie przede wszystkim pop gwiazdą takie wystąpienia z jego udziałem zawsze wzbudzają emocje. Pojawiły się też informacje, że numer - którego tytułu jeszcze nie znamy - będzie jednym z singli promujących wspomniane już wydawnictwo Peach Panther. Nowy album Riff Raffa ma ujrzeć światło dzienne jesienią 2015 roku.

RiFF RAFF x @JustinBieber NEW SiNGLE ON THE WAY #PeachPanther ALBUM COMiNG SOON Film zamieszczony przez użytkownika RiFF RaFF JODY HiGHROLLER (@jodyhighroller)


Justin Bieber zostanie raperem?

Fani śpiewającego Justina Biebera nie muszą martwić się, czy ten zostanie teraz raperem. Piosenkarz zapowiedział, że nadchodząca wielkimi krokami nowa płyta będzie pełna bitów EDM idealnie komponujących się z jego głosem. Premierowy przedsmak już pod koniec sierpnia 2015 roku  - właśnie wtedy usłyszymy What Do You Mean, pierwszy singiel z krążka.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze