Justin Bieber ma nową dziewczynę? Sprawdzamy, kim jest Hailee Steinfeld

2017-05-04 15:36
Justin Bieber ma nową dziewczynę? Sprawdzamy, kim jest Hailee Steinfeld
Autor: fot. East News Justin Bieber ma nową dziewczynę? Sprawdzamy, kim jest Hailee Steinfeld

Kim jest Hailee Steinfeld? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób słysząc ostatnie plotki o nowej dziewczynie Justina Biebera. Co tak naprawdę ich łączy?

Hailee Steinfeld to według ostatnich doniesień serwisów plotkarskich nowa dziewczyna Justina Biebera. O tym, co w rzeczywistości ich łączy, postanowiła w końcu wypowiedzieć się sama zainteresowana. W radiowym wywiadzie dla nowojorskiej stacji SiriusXM młoda aktorka i piosenkarka odpowiedziała na pytanie jednego z reporterów na temat tego, czy jest dziewczyną Justina Biebera. - Nie, nie jestem. [...] Nie rozumiem dlaczego ludzie robią z tego taką sensację - powiedziała Hailee. Artystka dodała też, że przyjaźnią się z Justinem już od wielu lat.
>> 13 powodów - sezon 2. Kiedy premiera?

Hailee Steinfeld  - kim jest przyjaciółka Justina Biebera?
Autor: fot. East News Hailee Steinfeld - kim jest przyjaciółka Justina Biebera?

Hailee Steinfeld  - kim jest przyjaciółka Justina Biebera?

Co trzeba wiedzieć o Hailee Steinfeld? Część z was zapewne znała ją już zanim w mediach pojawiły się plotki na temat jej romansu ze słynnym piosenkarzem. Dwudziestolatka rozpoczęła bowiem swoją  karierę w show-biznesie już w 2010 od roli w filmie braci Coen pt. Prawdziwe mięso, za którą otrzymała nominację do Oscara. Inne popularne produkcje z jej udziałem to m.in. Gra Endera i Pitch Perfect 2. Warto zaznaczyć, że utalentowana aktorka może się też pochwalić umiejętnościami wokalnymi, które zaprezentowała na swojej debiutanckiej EP-ce pt. Haiz z 2015 roku. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do singla Starving promującego wersję deluxe tego albumu. 

 

Justin Bieber nie związał się z Hailee Steinfeld, co nie zmienia faktu, że jego relacja z Seleną Gomez to już historia. Początki ich związku ukazuje jednak film Justin Bieber: Always Believing, który zdradza, jak zaczęła się miłość Justina i Seleny oraz z czym mieli największe problemy! Oglądajcie film online i przypomnijcie sobie już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Najnowsze