Justin Bieber kiedyś i dziś. Od ulicznego grajka do księcia popu

2020-05-07 15:03 MK
Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miliony sprzedanych płyt, miliardy wyświetleń teledysków, koncerty wyprzedane w zaledwie kilka minut i setki milionów obserwujących jego profile w mediach społecznościowych. To zaledwie kilka z wielu sukcesów, jakimi może pochwalić się Justin Bieber. Aż ciężko uwierzyć, że jako dziecko, wokalista grał na ulicy dla przechodniów. Na ESKA.pl przypominamy, jak zmienił się głos tego piosenkarza.

Justin Bieber kiedyś i dziś to doskonały dowód na to, że nie należy porzucać swoich marzeń i konsekwentnie dążyć do ich spełnienia. Kanadyjski wokalista, który w marcu tego roku skończył 26 lat, jest dziś gwiazdą numer jeden na całym świecie oraz szczęśliwym mężem. Ostatni album artysty Changes zadebiutował na pierwszym miejscu list sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, a kawałek Intensions w dalszym ciągu okupuje wysokie pozycje na światowych listach przebojów.

Na fenomen Justina Biebera z pewnością wpłynął fakt, że na przestrzeni lat, wielokrotnie zmieniał on swój wizerunek. Uznawany jeszcze do niedawna za największego skandalistę w barnżu muzycznej piosenkarz jest dziś mocno związany z Bogiem, a za główny powód swojej wewnętrznej przemiany uważa żonę Hailey. Justin Bieber to też jedna z pierwszych gwiazd, która wykorzystała potęgę internetu. Za sprawą YouTube i umieszczanych na nim nagrań, artystę dostrzegli jego obecny menadżer Scooter Braun i Usher, który pomógł nastolatkowi w rozpoczęciu kariery muzycznej, która trwa do dzisiaj. W oczekiwaniu na premierę singla z Arianą Grande, przypominamy wam, jak Justin śpiewał na początku swoje muzycznej drogi, a jak robi to teraz.

Justin Bieber - kiedyś i dziś

W ramach naszego nowego cyklu przypominamy wam, jak na przestrzeni lat zmienili się wasi ulubieni wykonawcy. Po Billie Eilish, Shawnie Mendesie i Arianie Grande przyszedł czas na uważanego za księcia popu Justina Biebera. Kanadyjczyk, mimo wciąż młodego wieku, przeszedł już długą drogę: od ulicznego grajka do ikony popkultury. W naszym wideo przypominamy wam jeden z coverów, jakie Justin zamieścił na swoim koncie na YouTubie, które nosiło nazwę kidrauhl i zestawiamy je z występem z 2020 roku. Bardzo się zmienił?

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze