Justin Bieber i One Direction we wspólnej piosence? Największe hity muzyków w jednym miksie

2015-12-10 16:54

Justin Bieber i One Direction we wspólnej piosence? Na razie współpraca między boysbandem, a kanadyjskim wokalistą nie zaistniała, ale dzięki chłopakom z The Weekend Riot wiemy, jak mogłaby brzmieć. Modzi muzycy przygotowali mashup utworów Justina Biebera i One Direction i pochwalili się nim w sieci. Sprawdźcie sami.

Justin Bieber i One Direction we wspólnej piosence? Może kiedyś fani doczekają się wspólnego dzieła Justina Biebera i One Direction, jednak póki co polecamy miks najlepszych numerów Justina i 1D w jednym utworze. Czy wspólna piosenka muzyków mogłaby brzmieć właśnie tak? Czy kiedyś dojdzie do współpracy między kanadyjskim wokalistą a brytyjskim boysbandem? Przypominamy, że najnowszy album zarówno Justina Biebera, jak i One Direction, miał premierę tego samego dnia, dokładnie 13 listopada 2015. 

Justin Bieber i One Direction we wspólnej piosence?

Johnny Costa i Bruce Wiegner z The Weekend Riot stworzyli ciekawy mashup, w którym połączyli piosenki z wydanych w listopadzie płyt muzyków. Jesteście ciekawi, jak brzmi album Purpose Justina Biebera w połączeniu z Made In The A.M. One Direction? Muzycznego miksu takich piosenek jak m.in. Sorry, Love Yourself, czy Perfect możecie posłuchać poniżej:

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze