Justin Bieber i Major Lazer - piosenka Cold Water. Gorąca premiera lipca 2016

i

Autor: fot. www.instagram.com/p/BDxKdVNKMha/ Justin Bieber i Diplo - zdjęcie z instagrama

Justin Bieber i Major Lazer - piosenka Cold Water. Gorąca premiera lipca 2016!

2016-07-22 11:31

Justin Bieber i Major Lazer w jednym utworze! Cold Water to jeden z najgorętszych tytułów tego roku? Długo wyczekiwane efekty ich współpracy poznacie na ESKA.pl!

Justin Bieber - piosenka z Major Lazer jest już gotowa! Kawałkiem pt. Cold Water amerykańska grupa zapowiada swój kolejny album. Jego tytuł to Music Is The Weapon, ale data wydania nie jest jeszcze potwierdzona. Informacja o współpracy Już w połowie 2016 roku było wiadomo, że Bieber zaśpiewa u boku duńskiej piosenkarki MO. Efekty poznaliśmy 22 lipca! Fani nie powinni być zawiedzeni, a słuchacze radiowych list przebojów na pewno wyczują w nagraniu potencjał na hit lata 2016. Możemy się spodziewać powtórzenia osiągnięcia na miarę hitu Where Are U Now!

Justin Bieber i Major Lazer: piosenka Cold Water

Piosenka Cold Water została stworzona przez Biebera, Diplo Benny'ego Blanco Karen Aagaard Ørsted Andersen i... Eda Sheerana! Premiera utworu w serwisach streamingowych odbyła się w piątek, 22 lipca! Pomimo, że to "Zimna woda", to śmiało możemy powiedzieć - to gorąca premiera lipca! 

Justin Bieber swoją karierę zaczął już jako nastolatek i w ciągu kilku lat wyrósł na jednego z najsłynniejszych wokalistów XXI wieku. Jego historia mogła być jednak zupełnie inna... Kim tak naprawdę jest Justin Bieber? Zobaczcie jego alternatywny życiorys:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>