Justin Bieber czaruje nową piosenką Holy. Ogłosił również niespodziankę!

2020-09-19 14:32 Ewelina Kulasza
Justin Bieber
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Nowa piosenka Justina Biebera zatytułowana Holy, robi ogromną furorę w sieci! Nie dość, że podbija kartę YouTube na czasie to jeszcze pod oficjalnym teledyskiem wylała się lawina pozytywnych komentarzy. Co ciekawe, razem z pojawieniem się kawałka, Justin ogłosił niespodziankę. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Justin Bieber czaruje nową piosenką Holy. Ogłosił również niespodziankę! Na ten moment czekało wiele fanów Justina Biebera. Artysta powrócił na popową arenę! W piątek 18 września w sieci pojawił się najnowszy kawałek artysty Holy. Co ciekawe, w piosence kanadyjskiego artysty możemy usłyszeć również gościnny głos Chance The Rapper. Do singla Holy powstał również emocjonalny klip w reżyserii Colina Tilleya. Nowość muzyczna od Justina Biebera powstała siedem miesięcy po tym, jak jego piosenka z Quavo otrzymała w Stanach Zjednoczonych ośmiokrotną platyną. Mowa o kawałku Intentions, który właśnie przekroczył 197 milionów wyświetleń na samej platformie YouTube!

W trakcie swojej całej kariery muzycznej, Justin Bieber sprzedał blisko 70 milionów egzemplarzy albumów na całym świecie! W lutym 2020 roku światło dzienne ujrzała jego piąta studyjna płyta Changes. Album szybko znalazł się na szczycie listy Billboard 200 i cały czas bardzo dobrze się sprzedaje. Czy nowa piosenka Holy będzie jego największym hitem? Co przy okazji jej premiery Justin ogłosił swoim fanom?

Nowości muzyczne 2020 - Justin Bieber

Internauci są zachwyceni nową piosenką Justina Biebera - Holy. Nie dość, że pod klipem wylała się lawina pozytywnych komentarzy, to jeszcze teledysk znajduje się na szczycie karty YouTube na czasie z wynikiem ponad 15 milionów odsłon. Tyle wyświetleń zgromadził oficjalny klip w ciągu 24 godzin. Ponadto kanadyjski artysta przy okazji premiery Holy, ogłosił plany koncertowe w Stanach Zjednoczonych. Justin Bieber World Tour rozpocznie się dokładnie 2 lipca 2021 w San Diego. Trasa obejmie miasta takie jak Nowy Jork, Chicago, Boston oraz Atlanta. Co ciekawe, każdy jeden dolar ze sprzedanego biletu, zostanie przekazany na fundację wokalisty, która wspiera walkę z problemami psychicznymi. Holy to największy hit Biebera? Sami posłuchajcie!

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze