Justin Bieber: byłem dupkiem! Dlaczego tak powiedział?

2017-09-21 15:55

Justin Bieber powiedział o sobie, że jest dupkiem! Skąd tak niska samoocena u współtwórcy hitu 2U? Przekonajcie się na ESKA.pl!

Justin Bieber dość krytycznie wypowiedział się na swój temat, co trzeba przyznać - nie zdarza mu się zbyt często. Wyraził skruchę i powiedział, że jest dupkiem. Z pewnością zastanawiacie się, skąd u młodego wokalisty tak niska samoocena? Wszystko ze względu na sytuację, która mocno dotknęła samego Marliyna Mansona. Rockmanowi nie spodobało się to, że twórca płyty Purpose, w trakcie swoich koncertów sprzedawał jego przerobione koszulki. Mało tego Kanadyjczyk podczas spotkania muzyków miał powiedzieć, że jego posunięcie z t-shirtami sprawiło, że Manson znów jest na czasie!

Justin Bieber - pielęgniarka, która ujawniła jego wstydliwą tajemnicę ukarana

Autor: brak danych

  Justin Bieber w szpitalu pojawił się w maju 2017 roku. Kanadyjski wokalista, autor płyty Purpose, trafił do Northwell Health na Long Island w Nowym Jorku z dość wstydliwymi objawami. Z racji, że Biebs był widziany na oddziale urologicznym, szpital plotkował, iż chodzi o infekcję

Justin Bieber - kłótnia z Mansonem

Marlin Manson w wywiadzie z Howardem Sternem zdradził, że Justin Bieber przyznał się do błędu i przeprosił za te słowa: - Miałem wrażenie, że całkiem dobrze się rozumiemy. Jeśli coś nie zostało uzgodnione z tymi t-shirtami, jest mi bardzo przykro. Niezależnie od tego, na jakiego dupka wyszedłem, albo jakim faktycznie byłem dupkiem, przepraszam. Manson odpowiedział: - Nie przepraszaj, nie byłeś dupkiem. Spytano mnie czy zachowałeś się jak dupek, a ja odparłem, że "tak". Ale nie chciałem ci dopiec. W tym samym wywiadzie rockman wyjaśnił, że nie chodzi o sprzedaż przerobionych koszulek, a komentarz Biebera: - mówiąc do mnie był dość arogancki - zakończył.

Justin Bieber obecnie promuje singiel Friends, który wyprodukował BloodPop. Wiadomo już, że Kanadyjczyk zakończył pracę nad kolejnym singlem. Prawdopodobnie nosi on tytuł Emotional Rollercoaster i pojawi się w nadchodzących tygodniach. Czekamy na potwierdzone informacje!

 

Cieszymy się, że artyści postanowili się pogodzić. Fanom Justina Biebera polecamy film dokumentalny poświęcony karierze młodego piosenkarza. Wejdź na eskaGO.pl i zobacz film online za darmo.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze