Julia Słońska - instagramerka zniszczyła 200-letnią rzeźbę. Jak się tłumaczy?

2019-05-13 15:22 A.D.
Julia Słońska
Autor: Instagram @juliaslonskaa

Julia Słońska to popularna instagramerka, która w mediach społecznościowych opublikowała akt wandalizmu. Dziewczyna przy pomocy młotka uszkodziła zabytkowy pomnik. Rzeźba, o której mowa znajdowała się w Dolinie Szwajcarskiej w Warszawie. Incydent wzbudził oburzenie w sieci, a młoda modelka już teraz boryka się z konsekwencjami. Jak tłumaczy swoje zachowanie? Dowiedzcie się na ESKA.pl.

Julia Słońska to popularna modelka i instagramerka. Wystąpiła również w spocie reklamowym mBanku. Dziewczyna zniszczyła jedną z 200-letnich rzeźb znajdujących się w Warszawie. Słońska przy pomocy młotka odłupała powojennemu aniołkowi nos, a nagranie zamieściła w internecie. Lokalny konserwator zabytków zapowiedział już, że skieruje sprawę do prokuratury. 

Zobacz: Eurowizja 2019: które kraje najwięcej razy zwyciężyły w konkursie?

Julia Słońska - jak się tłumaczy? 

Instagramerka zamieściła na wideo, w którym przeprosiła za swoje zachowanie: 'To, co się stało wczoraj, w ogóle nie powinno mieć miejsca i serio, mega żałuję, że to zrobiłam. Pewnie jestem mega głupia. Nie będę mówić, co mną kierowało, że to zrobiłam, bo to jest bardziej moja prywatna sprawa, ale chciałam serio wszystkich przeprosić za to.' Słońska została już zwolniona z agencji modelek, w której pracowała.

Najnowsze