Jonas Brothers i Bailey Zimmermann łączą siły w piosence Strong Enough. To hit zimy?!

i

Autor: Universal Music Poland Jonas Brothers i Bailey Zimmermann łączą siły w piosence "Strong Enough". To hit zimy?!

NOWOŚĆ MUZYCZNA

Jonas Brothers i Bailey Zimmermann łączą siły w piosence "Strong Enough". To hit zimy?!

2023-11-13 14:01

Znane na całym świecie, multiplatynowe trio Jonas Brothers połączyło siły z supergwiazdą country Baileyem Zimmermannem w nowym singlu zatytułowanym „Strong Enough”. Jak brzmi utwór i czy będzie hitem zimy 2023/2024? Posłuchajcie i oceńcie już teraz.

W "Strong Enough" mocny gitarowy riff ustępuje miejsca klaskaniu i zwiewnemu brzmieniu akustycznych dźwięków. W zwrotkach członkowie Jonas Brothers wymieniają się linijkami, tworząc harmonie z Zimmermannem i zmierzając do stadionowego refrenu, który uświadamia fanom, że ta kooperacja jest czymś, czego bardzo potrzebowali, choć nie mieli takiej świadomości. W refrenie artyści łączą siły, śpiewając: Oświeć mnie, wkręć mi coś dobrego, by było wystarczająco silne i trwałe.

David Guetta i Kim Petras wywołują łzy i wspomnienia. Oto nostalgiczne "When We Were Young"

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Joans Brothers - piosenka Strong Enough

- Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Baileyem. To szalenie utalentowany artysta, który ma za sobą świetny rok. Ta kooperacja była dla nas świetnym doświadczeniem – komentują Jonas Brothers.

Bailey Zimmermann odwdzięcza się dobrym słowem, mówiąc: - Jestem fanem Jonas Brothers od zawsze, odkąd sięgam pamięcią. Dosłownie dorastałem z ich muzyką. Poznanie Joe, Nicka i Kevina było dla mnie niesamowite. Dzieliliśmy się już wspomnieniami, których nigdy nie zapomnę. To, że zaprosili mnie do nagrania piosenki, nadal wywołuje u mnie ekscytację. Mam nadzieję, że utwór spodoba się Wam tak samo jak mi.

Jonas Brothers - koncerty 2024

Po wydaniu wiosną krążka „The Album” Jonas Brothers ruszyli w światową trasę koncertową nazwaną po prostu „The Tour”, rozpoczynając ją dwoma wyprzedanymi koncertami (12-13 sierpnia) na Yankee Stadium, gdzie zagrali dla ponad 85 tys. fanów. W trakcie „The Tour” zespół wykonuje dla fanów piosenki z każdego ze swoich albumów. W tym i przyszłym roku Jonas Brothers wystąpią na 90 arenach w różnych zakątkach świata, m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Polsce, Austrii, Czechach, Irlandii Północnej, Niemczech, Francji i Norwegii, dzięki czemu będzie to największa i najbardziej rozległa trasa koncertowa w ich dotychczasowej karierze. Zespół kontynuuje wyprodukowaną przez Live Nation trasę, podróżując jesienią po Ameryce Północnej i odwiedzając legendarne obiekty. Następnie artyści udadzą się na inne kontynenty – najpierw do Australii i Nowej Zelandii, następnie do Europy.

Jonas Brothers w Polsce - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert zespołu?

Jonas Brothers - muzyka, piosenki, kariera

Tworzony przez Nicka Jonasa, Joe Jonasa i Kevina Jonasa zespół jest jedną z najbardziej popularnych i utytułowanych grup XXI wieku. Artyści sprzedali na całym świecie ponad 20 mln płyt i wygenerowali miliardy streamów, mają na koncie dwie nominacje do GRAMMY. 26 piosenek grupy było notowanych na liście Billboard Hot 100, trzy krążki debiutowały na szczycie zestawienia Billboard Top 200. Niedawno do otrzymanych przez Jonas Brothers wyróżnień dołączyła gwiazda na prestiżowym Hollywood Walk of Fame. W 2019 r. zaliczyli imponujący powrót po dekadzie przerwy, wydając w barwach Republic Records platynowy album „Happiness Begins”. To właśnie na tej płycie znalazł się historyczny, pięciokrotnie platynowy singiel „Sucker”, który uczynił braci pierwszą grupą w XXI w. mogącą pochwalić się debiutem na 1. miejscu listy Billboard Hot 100. Piosenka była najdłużej utrzymującym się na pierwszym miejscu popowym singlem 2019 r. i przyniosła formacji nominację do Grammy w kategorii najlepszy występ duetu/grupy pop. „Happiness Begins” uplasowało się na 1. miejscu zestawienia Billboard Top 200, stając się najchętniej kupowanym albumem 2019 r. w pierwszym tygodniu sprzedaży. Obok wspomnianego „Sucker” na płytę trafiły inne hity – podwójnie platynowy „Only Human” i platynowy „Cool”. Wydaniu płyty towarzyszyły światowa trasa koncertowa „Happiness Begins Tour”, na którą sprzedano ponad 1,2 mln biletów, a także dwa filmy dokumentalne zrealizowane przez Amazon – „Chasing Happiness” i „Happiness Continues”. Artyści rozwijali także kariery solowe, występując w telewizji, kinie i realizując się w biznesie.

W 2023 r. Jonas Brothers kolejny raz udowodnili swoją moc, rozpoczynając nowy etap kariery premierą „The Album” wydanego za pośrednictwem Republic Records. Wyprodukowany przez Jona Belliona album przyniósł takie hity jak „Waffle House” i „Wings”. Po drodze członkowie jednocześnie żonglowali płodnymi karierami solowymi, obejmującymi telewizję, film i udane przedsięwzięcia biznesowe. W 2023 roku Jonas Brothers po raz kolejny udowodnili, że są niezmienną siłą, rozpoczynając nową erę wraz z wydaniem The Album za pośrednictwem Republic Records. Album został wyprodukowany przez Jona Belliona i zawiera przebojowe single "Waffle House" i "Wings". W ramach wsparcia nowego albumu i nowej ery Jonas Brothers rozpoczęli "The Tour" dwoma wyprzedanymi koncertami na kultowym nowojorskim stadionie Yankee Stadium w dniach 12 i 13 sierpnia. Trasa "The Tour" obejmuje koncerty na stadionach i w halach widowiskowych na całym świecie do 2024 roku, co stanowi największą i najobszerniejszą jak dotąd trasę koncertową zespołu.