Jess Glynne - płyta Always In Between idealna na jesień 2018! [PIOSENKI]

2018-10-13 14:08 rw
Jess Glynne - płyta Always In Between idealna na jesień 2018! [PIOSENKI]
Autor: okładka płyty

Always In Between to tytuł nowej płyty Jess Glynne! Jakie piosenki znajdziemy na krążku? Kto pojawia się gościnnie? Sprawdźcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

Jess Glynne - płyta Always In Between sprawdzi się w czasie długich, jesiennych wieczorów. Na krążku znajdziecie mnóstwo rozgrzewających kawałków, które powstały w studio nagraniowym znanych producentów. Album poleca ESKA.pl i już wkrótce będziecie mogli wygrać go na naszej stronie! A już 9 marca 2019 będziecie mogli osobiście się przekonać, jak brzmi krążek na żywo. Jess zagra wtedy w warszawskiej Progresji!

Jess Glynne - płyta Always In Between

Jess Glynne, laureatka Grammy, BRIT Award i nagrody Ivor Novello za nagraną z zespołem Clean Bandit piosenkę Rather Be, prezentuje nowy album Always In Between! To zapierająca dech w piersiach muzyczna przygoda. 28 letnia Jess porusza tak ważne tematy jak samo-akceptacja, miłość, oczekiwania czy presja sławy i procesu twórczego. Jess osiągnęła ogromny sukces debiutancką płytą I Cry When I Laugh z 2015 roku, która zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i trzykrotnie pokryła się w ojczyźnie artystki platyną. Na całym świecie sprzedała się w ponad 2 mln egzemplarzy. Doskonale radziły sobie również, pochodzące z albumu single Hold My Hand, Don't Be So Hard On Yourself i Take Me Home. Album i single zachwycają dojrzałością, a teksty głębią, szczerością oraz uniwersalnością poruszanych tematów, z którymi wielu z nas może się identyfikować.

Jess Glynne - piosenki z Always In Between

Jakie utwory znalazły się na albumie Always In Between? Oto tracklista:

 1. Intro
 2. No One
 3. I'll Be There
 4. Thursday
 5. All I Am
 6. See Me On Top
 7. Never Let Me Go
 8. Broken
 9. Hate / Love
 10. Won't Say No
 11. Rollin
 12. Nevermind
 13. These Days by Rudimental (Ft. Dan Caplen, Jess Glynne & Macklemore)
 14. So Real (Warriors)
 15. Million Reasons
 16. Insecurities

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Najnowsze