Jennifer Lopez wraca do American Idol 2014. Wokalistka zdecydowała się ponownie wystąpić w roli jurorki show tym razem w jego trzynastej edycji. Dlaczego J.Lo przyjęła ofertę producentów amerykańskiego Idola? Piosenkarka nie ukrywa, że w 2014 roku chce skupić się przede wszystkim na swoich projektach filmowych i opiece nad dziećmi, które zaczynają przygodę ze szkołą.
Kto jeszcze zasiądzie w jury nowego sezonu American Idol w 2014 roku? Na fotel jurora zdecydował się także powrócić Keith Urban. Resztę składu mamy poznać jeszcze przed końcem 2013 roku.
>>> Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]
Trzynasta edycja American Idol startuje 15 stycznia 2014 roku. Kto oprócz Jennifer Lopez i Keitha Urbana mógłby oceniać jeszcze śpiewających uczestników? Czekamy na Wasze propozycje w Eskowym czacie i komentarzach.
Zobacz Live It Up - Jennifer Lopez ft. Pitbull!
JB