Jej występ w The Voice Kids ma ponad 200 milionów wyświetleń. To absolutny rekord!

2020-09-22 12:21 Maksymilian Kluziewicz
Laura z The Voice Kids
Autor: YouTube/The Voice Kids

Chociaż ciężko w to uwierzyć, to format The Voice świętuje w tym roku dziesiąte urodziny. Niedługo po jego starcie zadebiutował cieszący się równie wielką popularnością program The Voice Kids, będący dziś największą kuźnią młodych talentów. Na ESKA.pl przypominamy jeden z najbardziej pamiętnych występów, który do dziś wygenerował ponad 200 milionów odsłon!

The Voice Kids - występ tej uczestniczki przeszedł do historii! Po wielkim sukcesie oryginalnego formatu The Voice w głowach producentów powstała myśl o stworzeniu jego odsłony dla najmłodszych, którzy czują, że są gotowi na podbicie rynku muzycznego. Wystarczyło zaledwie kilka lat, by format The Voice Kids stał się największą kuźnią dziecięcych talentów. Jego uczestnicy robią kariery oraz odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej, między innymi poprzez udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W Polsce program miał swoją premierę w 2018 roku i otworzył drzwi do wielkiej sławy takim artystom jak Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Marcin Maciejczak.

Spośród uczestników wszystkich światowych edycji The Voice Kids jest tylko jedna osoba, która może pochwalić się ponad 200 milionami odsłon pod swoim występem. To najchętniej oglądane przesłuchanie w ciemno w historii cieszącego się wielką popularnością programu. O kim mowa? Sprawdźcie koniecznie już teraz!

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice Kids - występ z największą liczbą odsłon

Tego rekordu na pewno długo nikt nie pobije! Ponad 200 milionów odsłon w sieci i blisko dwa miliony łapek w górę - tyle wygenerował występ Laury - 13-letniej wówczas wokalistki, która zachwyciła w niemieckiej odsłonie show swoim wykonaniem wielkiego hitu I Will Always Love You. Nastolatka była uczestniczką show w 2013 roku. Wideo z jej przesłuchania jest też najchętniej oglądanym filmikiem, którego bohaterem jest austriacki wykonawca. Wow! Przypomnijcie sobie magiczny moment, w którym zakochały się miliony internautów.

Najnowsze