Jej odpadnięcie z The Voice Kids załamało fanów formatu. Ona się jednak nie poddała!

2020-07-02 11:43 Maksymilian Kluziewicz
Olivia Klinka
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Program The Voice Kids to kuźnia młodych talentów. Kariery takich wokalistek jak Zuza Jabłońska czy Viki Gabor pokazały, że nie trzeba go wygrać, by odnieść sukces w muzycznym świecie. W walce o spełnienie marzeń nie poddaje się również Olivia Klinke - uczestniczka pierwszej edycji show, której wyeliminowanie na etapie Sing-Off załamało fanów Voice'a. Młoda wokalistka zaprezentowała nowy singiel. Mocno się zmieniła? Sprawdź na ESKA.pl.

Olivia Klinka to jedna z gwiazd pierwszej edycji The Voice Kids, którą ostatecznie wygrała Roksana Węgiel. Gdy format zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki w 2018 roku, chyba nikt nie spodziewał się tego, że w pewnym momencie stanie się on fabryką nastoletnich gwiazd. To właśnie w tym programie kariery rozpoczęli czołowi przedstawiciele młodej sceny muzycznej - wspomniana Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak, AniKa Dąbrowska czy Zuza Jabłońska, którzy prężnie działają na rynku muzycznym. Również Olivia Klinka nie porzuciła swoich marzeń o zostaniu znaną piosenkarką.

Wokalistka zachwyciła wszystkich trenerów pierwszej edycji The Voice Kids swoim wykonaniem hitu Cicho z repertuaru Ewy Farnej. Ostatecznie, zdecydowała jednak, że chce współpracować i szlifować swój niebywały talent pod okiem Edyty Górniak. Legendarna wokalistka wybrała ją na etapie Bitew, jednak odrzuciła w Sing-Offach. Jej decyzja spotkała się z bardzo dużym sprzeciwem fanów The Voice Kids, którzy w finałowej trójce widzieli Roxie, Natalię oraz właśnie Olivię.

Mateusz Golicki wspomina swój udział w The Voice Kids. Zachowanie trenerów utkwiło mu w pamięci!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Olivia Klinka - piosenka

Od chwili, gdy Olivia odpadła z The Voice Kids, minęły już ponad dwa lata. Młoda wokalistka mocno się zmieniła. Pod koniec czerwca, na jej kanale pojawił się nowy teledysk, zrealizowany do piosenki Zatraceni. Utwór to trzeci w kolejności singiel zdolnej piosenkarki, który zapowiada jej debiutancki album studyjny. Premierowe wideo skomentowali między innymi i am VIA czy Kacper Gołda - również uczestnik The Voice Kids. Zrobi karierę?

Najnowsze