Jeden nie jest palindromem. Który? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-10-21 21:13
Milionerzy
Autor: player.pl/programy-online/milionerzy screen z player.pl

Jeden nie jest palindromem. Który? Jak brzmi odpowiedź na to pytanie z Milionerów? Czy uczestnik był w stanie ją wskazać? Często te pytania w teleturnieju, które wydają się są najprostsze, bywają też bardzo podchwytliwe i wbrew pozorom bardzo łatwo na nich odpaść!

Jeden nie jest palindromem. Który? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i jak poradził sobie z nim uczestnik? Czy był w stanie odpowiedzieć bez wykorzystania żadnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) zaradny dynda raz, B) Ela trop portale, C) może jutro dama da tortu jeżom, D) a to kanapa pana kota.

W Milionerach zadawano pytania z całej historii programu. Uczestnik wygrał milion!

Palindrom - który nim nie jest?

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestnik do tej pory radził sobie nieźle, ale przy tym pytaniu pojawiły się wątpliwości. Mężczyzna niestety nie wiedział, czym jest palindrom. Po namyśle zdecydował się na zaznaczenie odpowiedzi B. Niestety, nie był to dobry wybór. Poprawna odpowiedź na to pytanie to C. Palindrom to wyrażenie, które brzmi tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej.

Najnowsze