W Milionerach zadawano pytania z całej historii programu. Uczestnik wygrał milion!

2019-09-04 12:33 MK
Milionerzy
Autor: facebook.com/werwirdmillionaer

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych programów na całym świecie. Brytyjski format zainspirował telewizje w innych krajach, które postanowiły mieć swoją wersję show. Zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, teleturniej po raz pierwszy wyemitowany został w 1999 roku. Z okazji 20. rocznicy pierwszego odcinka Milionerów, producenci postanowili świętować ten szczególny dzień, zadając uczestnikowi pytania ze wszystkich wyemitowanych w historii programu odcinków. Więcej szczegółów na ESKA.pl.

Milionerzy - Jan Stroh to kolejny uczestnik popularnego show, który wzbogacił się o milion euro w niemieckiej wersji popularnego show. W jego przypadku, to nie wygrana, a samo uczestnictwo w programie było prawdziwym spełnieniem marzeń. Mężczyzna z Hamburga wziął udział w wyjątkowym odcinku show, w którym zadawane były pytania ze wszystkich edycji, jakie wyemitowano w jego dwudziestoletniej historii. W 1407 odcinkach mogło paść nawet około 35 tysięcy pytań! Jan Stroh nie musiał się jednak obawiać, że nie słyszał któregoś z nich, bowiem obejrzał każdy jeden.

Milionerzy - Jan Stroh milionerem

Można zaryzykować stwierdzeniem, że Jan Steroh to największy fan programu Milionerzy na całym świecie. Od blisko 15 lat, 35-latek robił wszystko, by dostać się do teleturnieju. Udało mu się to dopiero w 2019 roku, kiedy producenci zdecydowali się na specjalny odcinek, podsumowujący 20 lat obecności Milionerów w niemieckiej telewizji. Mężczyzna przyznał, że jako nastolatek niejednokrotnie wymykał się z rodzinnych imprez, by nie przegapić żadnego z odcinków, a nawet stworzył w piwnicy własne studio, w którym wraz ze znajomymi bawili się, że biorą udział w programie. Pytanie za milion euro dotyczyło baśni braci Grimm. Jan Stroh wiedział, że Żelazny Jan nie rozpoczyna się od słów "Pewnego razu..." i stał się piętnastym zwycięzcą show.

Najnowsze