Jason Derulo w Polsce - co działo się na koncercie?

i

Autor: Rafał Wróblewski

Jason Derulo w Polsce 2018: energia, rozpalające tańce i erotyzm! [RELACJA Z KONCERTU + FOTO]

2018-11-02 15:39

Jason Derulo zakończył światową trasę koncertową 2Sides z mocnym uderzeniem! Zrobił show, które na zawsze zostanie w pamięci. Co działo się 31 października 2018 na koncercie na warszawskim Torwarze?

Jason Derulo w Warszawie rozpalił publiczność swoimi największymi hitami i ogólem znakomitą reżyserią swojego show! Pomyłka. To było SHOW! Artysta w ramach europejskiej części trasy koncertowej 2Sides odwiedził łącznie 27 miast. Możemy się cieszyć, że to właśnie stolica naszego kraju dla Derulo stała się idealna, by zakończyć muzyczne tournee. Wokalista z Florydy nie może czuć się zawiedziony i na pewno czuje, że to był dobry wybór. Swoją drogą radość po koncercie pokazał na swoim InstaStories. Publiczność przyjęła go znakomicie i nikt nie wychodził z Torwaru zawiedziony!

Jason Derulo w Polsce - RELACJA

Choć koncert o godzinę został przesunięty, nie przestraszyło to fanów, którzy bawili się do hitów serwowanych przez duet Marcus & Martinus. Młodzi wykonawcy, uwielbiani przez polską publicznosć, supportując Derulo zagrali swoje największe hity. Nie mogło oczywiście zabraknąć Make You Believe In Love, Like It Like It oraz Dance with You. Zanim jednak duet rozpoczął rozgrzewkę przed daniem głównym, Jason Derulo wyszedł przed warszawski Torwar i przywitał się z fanami, którzy przyjechali na jego występ. Ci nie mogli uwierzyć, że w tak prosty sposób, mogą zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!

Wszystko zaczęło się o godzinie 21:40, kiedy to na scenie pojawił się oficjalny DJ, amerykańskiej supergwiazdy. Rozpoczął mocnego seta grając miks najgorętszych piosenek. Był megahit We Found Love, Raise Your Hands i kultowe już Harlem Shake! Publiczność bawiła się, jak na najgorętszej imprezie w klubie, a przecież najlepsze miało się zacząć dopiero za chwilę! Po 10 minutach naprawdę gorącego seta zgasło światło i pojawił się spot zapowiadający koncert w ramach 2Sides World Tour w Polsce. Bohaterem filmu był sam Jason Derulo, który wszedł w skórę lwa - to jest właśnie jego druga strona, drugie wcielenie!

Jason Derulo kipi SEKSEM w teledysku Goodbye!

Publiczność zgromadzona na Torwarze nie mogła przestać krzyczeć z radości, gdy na scenie pojawił się sam zainteresowany! W stroju mającym przypominać, że w codziennym życiu jest walecznym lwem, stanął na schodkach i rozpoczął SHOW! Jeszcze goręcej zrobiło się, gdy podczas jednego z pierwszych utworów ściągnął koszulkę, a w jego towarzystwie pojawiły się piękne kobiety.

Wydaje się, że publiczność najbardziej bawiła się przy takich hitach, jak: Swalla, Talk Dirty, Tip Toe, Ridin Solo, Whatcha Say oraz Wiggle. Najgłośniej śpiewała natomiast ostatni singiel, nagrany z Davidem Guettą, Nicki Minaj i Willy Williamem, Goodbye! Tuż po koncercie wśród niektórych osób pojawiło się rozczarowanie, że artysta na sam koniec nie zdecydował się zaśpiewać singla z publicznością. Jason wykonał Goodbye razem z fanami 3 października 2018 na koncercie w Oberhausen w Niemczech. Wszystko jednak na potrzeby dokręcenia fragmentu teledysku do tego hitu. Szkoda, że zabrakło takiego wykonania w naszym kraju...

Znakomita muzyka to nie wszystko, czym mogli zachwycać się fani. Nie zabrakło również wyjątkowych, dopracowanych  układów choreograficznych przy nieustannie zmieniających się strojach. Wrażenie zrobił Jason Derulo bez koszulki i kipiące seksem tancerki. Widać było, że koncert miał swój scenariusz i wszystko było dopracowane od A do Z. Nie zmienia to faktu, że był to występ, jakiego w naszym kraju dawno nie było!

Za wydarzenie odpowiadała agencja Prestige MJM. Gratulujemy, w imieniu fanów dziękujemy za zorganizowanie wyjątkowego widowiska i czekamy na kolejne ogłoszenia. Mamy nadzieję, że Jason Derulo już niebawem ogłosi kolejne SHOW w naszym kraju.

Koncerty 2019 - kto wystąpi w Polsce? Gwiazdy, daty, miejsca