Jarosław Bieniuk - Instagram, zatrzymanie, żona, partnerka, Lechia Gdańsk

2019-04-26 8:39 k.w.
Jarosław Bieniuk
Autor: WBF

Jarosław Bieniuk to polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Jego kariera rozpoczęła się w sezonie 1994/95, kiedy to zaczął występować w zespole Ogniwo Sopot. W następnym roku, sportowiec przeniósł się do Lechii Gdańsk. Jesteście ciekawi, czego jeszcze nie wiecie o piłkarzu? Zebraliśmy w jednym miejscu, wszystkie najważniejsze informacje, dotyczące Jarosława Bieniuka. Sprawdźcie je już teraz na ESKA.pl

Jarosław Bieniuk - Instagram, zatrzymanie, żona, partnerka, Lechia Gdańsk - to informacje, które was najbardziej interesują. Zebraliśmy najczęściej wyszukiwane przez was hasła, dotyczące piłkarza i publikujemy je już teraz na ESKA.pl! Sprawdź, jak dobrze znasz Jarosława Bieniuka.

Przeczytaj także: Lisa z BLACKPINK tańczy do hitu Jasona Derulo - wideo podbija sieć!

Jarosław Bieniuk - wiek

Jarosław Bieniuk urodził się 4 czerwca 1979 roku w Gdańsku. Ma 39 lat.


Jarosław Bieniuk - Lechia Gdańsk

Jak już wspomnieliśmy, Bieniuk po debiucie w sopockim klubie Ogniwo, przeniósł się do Lechii Gdańsk. Grał w niej od 1995 do 1998 roku. Ponownie zawitał do klubu w 2012 roku, kiedy podpisał dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Przed sezonem 2013/2014 został nowym kapitanem zespołu. W meczu towarzyskim z FC Barceloną, który odbył się 30 lipca 2013 roku, piłkarz strzelił gola na 1:0. Po tym sezonie, zakończył karierę piłkarską. Pod koniec 2014 roku powrócił do klubu, jako dyrektor sportowy.

Jarosław Bieniuk - żona, partnerka

Życiową partnerką Jarosława Bieniuka była, zmarła w 2014 roku, aktorka Anna Przybylska. Ma z nią trójkę dzieci - córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana.


Jarosław Bieniuk - Instagram

Przystojnego piłkarza możecie śledzić na Instagramie pod nickiem @jaretpalmer. Jego profil to zarówno zdjęcia z boiska, jak i urocze fotki z dziećmi.

Jarosław Bieniuk - zatrzymanie

Kilka tygodni temu Jarosław Bieniuk został zatrzymany, w związku z podejrzeniem o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. W tej sprawie piłkarz nie ma oficjalnych zarzutów. Śledczy postawili jedynie zarzuty związane z posiadaniem narkotyków. Sportowiec jest już na wolności, ponieważ wyszedł za kaucją. Nie może na razie kontaktować się ze świadkami. Bieniuk kilkukrotnie informował, że jest niewinny i że został niesłusznie oskarżony. Na oficjalne rozstrzygniecie sprawy musimy jednak poczekać.

Najnowsze