Janusz Walczuk zmienia zasady spalonego w piłce nożnej. Piosenka Offside zapowiedzią płyty

Janusz Walczuk zmienia zasady spalonego w piłce nożnej. Nowa piosenka zapowiedzią płyty
Autor: Wiktoria Maciuk @god.wifi Janusz Walczuk zmienia zasady spalonego w piłce nożnej. Nowa piosenka zapowiedzią płyty

Janusz Walczuk za sprawą głosów internautów zdobył szczyt Rap 20 w Radiu ESKA i postanowił podzielić się drugim singlem zapowiadającym debiutancki album. Mowa o utworze Offside, który premierowo możecie poznać - na ESKA.pl.

Janusz Walczuk po sukcesie pierwszego, tytułowego singla promującego jego debiutancki album, Janusz Walczuk zaprezentował swoim słuchaczom kolejny utwór z płyty, która pojawi się już 30 kwietnia. Na kanał SBM Label na YouTube trafił teledysk do kawałka Offside z muzyką autorstwa Lucassiego znanego z duetu Coals. Piosenka jest także dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Rap 20 w Radiu ESKA - wybierz najlepsze hip-hopowe kawałki!

Zui wróciła z rapową propozycją. Piosenką Basic wyjaśnia hejterów

Janusz Walczuk - piosenka Offside

Wśród wielu pasji Janusza Walczuka piłka nożna zajmuje szczególne miejsce. Niejednokrotnie dał temu wyraz w swoich poprzednich utworach, w których nawiązania do futbolu pojawiały się dość często. Teraz do sieci trafił jego singiel o zatytułowany słowem doskonale znanym wszystkim fanom piłki kopanej. Offside to nowa definicja zasady spalonego, w której linia nie odnosi się do ustawienia obrońców przeciwnej drużyny, a sam spalony opisuje raczej specyficzny stan, niż sytuację podczas meczu. Za muzykę w najnowszym utworze Janusza Walczuka odpowiada Łukasz Rozmysłowski występujący pod pseudonimem Lucassi. Słuchacze sceny alternatywnej powinni doskonale go znać z duetu Coals, który współtworzy z Katarzyną Kowalczyk. Teledysk utrzymany w mocno brytyjskiej stylistyce jest dziełem Filipa Krupy i ekipy Porobione, całość jest dostępna na kanale SBM Label na YouTube.

Singiel promuje debiutancki album Janusza Walczuka - Janusz Walczuk, który na sklepowe półki trafi w ostatni dzień kwietnia. Już teraz możecie zamówić go w przedsprzedaży na SBM Store z dedykowanymi dodatkami, oprócz tego każdy egzemplarz zostanie podpisany przez artystę.

Najnowsze