Jann

i

Autor: fot. Ola Bodnaruś / FONOBO Label Jann z nowym singlem "Need A Break"

Nowości muzyczne

Jann zaskakuje nowym singlem. "Need A Break" to najbardziej osobisty numer artysty

2023-06-02 20:06

Jann zaskoczył swoich fanów i niespodziewanie podzielił się nowym singiel! Premierowy utwór zatytułowany jest “Need A Break” i jak przyznaje artysta - to najbardziej osobisty numer w jego karierze. Piosenka od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych, a już jutro będzie można ją usłyszeć na żywo podczas Orange Warsaw Festival.

Jann to zdecydowanie najgorętszy pseudonim ostatnich miesięcy. Artysta szturmem podbił serca polskiej i zagranicznej publiczności, dzięki czemu znalazł się na szczycie najpopularniejszych playlist w serwisach streamingowych w blisko 50 krajach na całym świecie. Teraz prezentuje swój najnowszy singiel, którym zaskoczył wszystkich swoich fanów. Premierowy numer "Need A Break" jest połączeniem świeżego i zaskakującego brzmienia, doskonałego wokalu Janna i pełnego emocji tekstu. Jann przyznaje, że jest to najbardziej osobisty numer w jego dotychczasowej karierze.

Nie napisałem chyba nigdy tak personalnego, uzewnętrzniającego tekstu. Pierwszy raz pracowałem też nad tak rozbudowaną produkcją, z sekcją dętą i smyczkami - komentuje artysta - ciężko mi jest też muzycznie porównać ten utwór do czegokolwiek, co dotychczas skomponowałem - dodaje.

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

"Need A Brak" dostępny w streamingach

Utwór "Need A Break" jest autorską kompozycją Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną singla, a przy produkcji numeru współpracował z Jeremiaszem Hendzlem, z którym pracuje od początku swojej kariery. Singiel "Need A Break" będzie można usłyszeć 3 czerwca 2023 na Orange Warsaw Festiwal! Koncertu zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Jann podbija serca publiczności w całej Europie

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a singiel "Gladiator" podbił również streamingi poza granicami Polski. Zadebiutował pod koniec 2020 roku singlem "Do you wanna come over?" wydanym pod szyldem FONOBO Label. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wypuścił kolejne utwory, a w marcu zeszłego roku ukazała się jego debiutancka EP-ka "POWER".

Jann - jak sam przyznaje, najlepiej czuje się na scenie. W kwietniu 2023 roku wyruszył w swoją pierwszą solową trasę koncertową, którą wyprzedał w niecałe 24 godziny. Wcześniej występował na największych polskich festiwalach - m.in. OFF Festival, Great September - i zagrał z zespołem przed Ralphem Kaminskim. Ma na swoim koncie również koncerty zagraniczne - Budapeszt, Bratysława i Sztokholm.

Listen on Spreaker.