Jan Dratwicki - instagram, wzrost, wiek, dziewczyna

2017-12-02 23:29
Jan Dratwicki - instagram, wzrost, wiek, dziewczyna
Autor: fot. https://www.instagram.com/jan_dratwicki/ (screen) Jan Dratwicki - instagram, wzrost, wiek, dziewczyna

Kim jest Jan Dratwicki? Wszystkie najważniejsze informacje o przystojnym mężczyźnie poznacie na ESKA.pl!

Jan Dratwicki - instagram, wzrost, wiek, dziewczyna - odpowiedzi na pytania związane z tymi frazami ciekawią internautów. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące i zastanawiające was kwestie - na ESKA.pl. Przystojny Polak, który w 2016 roku został Misterem Polski walczy o tytuł Mistera Supranational 2017. O tym czy wygra przekonamy się 2 grudnia. Jan Dratwicki musi pokonać łącznie 34 kandydatów.

Jan Dratwicki - instagram

Instagram Jana Dratwickiego przepełniony jest gorącymi zdjęciami. Model wrzuca zdjęcia bez koszulki i momentalnie wprawia w osłupienie tysiące polskich kobiet. Na jego profilu znajdziemy również fotografie z życia prywatnego, dzięki czemu jeszcze bardziej możemy go poznać.

Jan Dratwicki - wzrost

Ile wzrostu ma Jan Dratwicki? Najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce nie należy do najwyższych osób. Wzrost Jana Dratwickiego to 182 cm.

Jan Dratwicki - wiek

Ile lat ma Jan Dratwicki? Urodził się 22 czerwca 1997 roku w Łodzi. Jak łatwo policzyć najprzystojniejszy Polak ma 20 lat.

Jan Dratwicki - dziewczyna

Czy Jan Dratwicki ma dziewczynę? Niestety, wszystkie zainteresowane kobiety musimy zmartwić, bo Janek jest zajęty. Szczęśliwy związek tworzy z Julią, która towarzyszyła mu, gdy zdobywał tytuł Mistera Polski w 2016 roku.

Jan Dratwicki - czego słucha nowy Mister Polski 2016?

Autor: brak danych

  Czego słucha Jan Dratwicki? 19-latek to Mister Poland 2016. Interesuje się sportem (między innymi kulturystyką i sztukami walki), co widać po jego sylwetce i jazdą na motorze. A czego słucha na siłowni? Muzę jakich artystów zabrałby ze sobą w podróż

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze