James Arthur: wiek, biografia, dziewczyna, piosenki, X-factor i inne informacje o artyście

2018-08-13 13:31
James Arthur: wiek, biografia, X-factor i inne informacje o artyście
Autor: fot./screen/youtube.com/James Arthur James Arthur

Ile lat ma James Arthur? Czy ma dziewczynę? Jakie są jego największe hity? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na ESKA.pl.

James Arthur - wiek, biografia, X-factor. Między innymi takich informacji o artyście szukacie w internecie. Brytyjski wokalista jest jednym z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia, a jego wielka kariera zaczęła się od talent show. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o tym niezwykle zdolnym artyście.

Top of the Top Sopot Festival 2018 - kto wystąpi? Gwiazdy, bilety, data

James Arthur - wiek

James Arthur przyszedł na świat 2 marca 1988. Oznacza to, że w 2018 skończył 30 lat.

James Arthur - biografia

James Arthur urodził się w Middlesbrough w północnej Anglii. Jego rodzicami są Shirley Ashworth i Neil Arthur. To właśnie po tacie przeją muzyczne zamiłowania - choć jego ojciec pracował jako kierowca samochodu dostawczego, to był też DJ-em i perkusistą. james najpierw uczył się w Ings Farm Primary School w Redcar, a po przeprowadzce do Bahrajnu, w British School of Bahrain. Potem przeprowadził się z matką i dwiema siostrami, Jasmin i Neve, do Saltburn-by-the-Sea w Wielkiej Brytanii. Muzyką zajmował się odkąd skończył 15 lat. Zaliczył członkostwo w takich zespołach jak Moonlight Drive, Cue the Drama, Save Arcade i Emerald Skye. Przełomem był jednak udział w 9. edycji brytyjskiego The X Factor.

James Arthur - X Factor

To właśnie w X Factorze objawił się wielki talent Jamesa Arthura. Piosenkarz wziął udział w 9 edycji programu, która organizowana była w 2012 roku. James doszedł do finału, w którym wygrał. A tak wyglądał pierwszy występ jamesa Arthura w X Factorze:

James Arthur - piosenki

Zwycięstwo w X Factorze pozwoliło mu na rozwijanie swojego talentu. O tym, że go posiada, świadczą jego piosenki. Do największych hitów Jamesa Arthura należą Impossible (singiel nagrany po wygranej w programie), Say You Won't Let Go, Naked, RecoveryYou Deserve Better. Posłuchajcie tych piosenek poniżej.

James Arthur - dyskografia

Większość z tych piosenek można znaleźć na dwóch płytach, które dotychczas nagrał. To wydany w 2013 album zatytułowany po prostu James Arthur i Back from the Edge z 2016 roku.

James Arthur - nowa płyta

Zapowiedziami trzeciej płyty jamesa Arthura są NakedYou Deserve Better. Tytuł tego krążka nie jest jeszcze znany. Nowej płyty powinniśmy się spodziewać w najbliższym czasie.

James Arthur - koncerty w Polsce 2018

James Arthur dobrze czuje w Polsce. Dzięki koncertom z wcześniejszych lat, mógł zająć się nagrywaniem drugiej płyty. Na jej polskiej wersji znalazła się piosenka Let Me Love the Lonely nagrana z MaRiną.

W 2018 James Arthur znów gra w Polsce. Na 14 sierpnia Artysta zapowiedział swój koncert podczas Top of the Top Sopot Festival 2018. James Arthur wystąpi jako gość specjalny.

James Arthur - dziewczyna

James Arthur był w kilku związkach. Obecnie spotyka się z modelką,  Jessicą Grist.

James Arthur - Instagram

Konto Jamesa Arthura na Instagamie nosi nazwę jamesarthurinsta23. Artysta zamieszcza tam mnóstwo zdjęć z tras koncertowych, pracy w studio i na planach teledysków.

For details and tickets to all my live shows this summer, follow the link in bio x Post udostępniony przez James Arthur (@jamesarthurinsta23)
🎥 #YouDeserveBetter 🎬 Post udostępniony przez James Arthur (@jamesarthurinsta23)
In the studio yesterday with the great @jakegosling and Steve Mcewan #album3moptop Post udostępniony przez James Arthur (@jamesarthurinsta23)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze