Jaka będzie pogoda 16 i 17.10.2021? Czy będzie padać?

2021-10-16 11:16
Słoneczna i ciepła jesień zagości w Toruniu. Koniec tygodnia nawet z przymrozkami [Pogoda w Toruniu]
Autor: pixabay.com

Pogoda za oknem wskazuje na to, że na dobre pożegnaliśmy już lato. Jednak czy są szansę na złotą polską jesień? Czy w nadchodzący weekend słońce wyjrzy zza chmur? W ubiegłych latach w połowie października mogliśmy jeszcze korzystać z przyjemnej pogody. Jak będzie w tym roku? Przeczytajcie ten artykuł!

Jaka będzie pogoda 16 i 17.10.2021? Czy będzie padać? Internauci planując aktywności weekendowe, szukają informacji dotyczących pogody. Czy jesienna aura pozwoli na długi spacer? Czy raczej będziemy musieli pozostać w domach, chowając się przed wiatrem i opadami? Wiemy, jaka będzie pogoda w najbliższy weekend. Choć piątkowe popołudnie przyniosło przyjemną aurę i miejscami nawet 15 stopni Celsjusza, sobota i niedziela nie zapowiadają się już tak dobrze. Nadchodzący weekend nie będzie należał do najcieplejszych. Ile kresek zobaczymy na termometrach? Dowiecie się, czytając dalej!

Dawid Podsiadło doczekał się przeprosin. Czekał na nie 3 lata! O co chodzi?

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Weekend 16 i 17.10.2021 - jak będzie pogoda?

Mamy przykrą wiadomość dla wszystkich fanów upałów. W najbliższych dniach dobrze będzie zaopatrzyć się w cieplejszą kurtkę! Maksymalna temperatura w weekend wyniesie ok. 12 stopni. W najzimniejszych momentach - rankiem i wieczorem będzie to tylko 6 stopni. Co więcej, na północy Polski mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Jak zapowiadają synoptycy będzie raczej pochmurno. Jednak w przyszłym tygodniu pogoda ma się poprawić.

Sonda
Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze