ZDJĘCIA

Jak wyglądają najprzystojniejsze Chłopaki Do Wzięcia? Ewidentnie pozory mylą!

2024-06-20 8:05

Mężczyźni z Chłopaków do Wzięcia nie byli atrakcyjni i do perfekcji brakowało im naprawdę bardzo dużo. Nie są przystojni, nie błyszczą elokwencją, a do tego wszystkiego nie mają pomysłu na życie. Takiego zdania byli widzowie, którzy od lat śledzili losy bohaterów popularnego programu telewizyjnego. Takie stereotypowe myślenie zdecydowanie było błędne, bo w serialu dokumentalnym zobaczyć można było mężczyzn, którzy na pewno nie mieliby problemu ze znalezieniem drugiej połówki. Na pewno widzowie zawiesili na kimś oko. Którzy uczestnicy byli naszym zdaniem najprzystojniejsi? Zobaczcie naszą galerię!

Spis treści

  1. Najprzystojniejsi uczestnicy "Chłopaków do Wzięcia"

Uczestnicy Chłopaków Do Wzięcia mają za zadanie pokazać się od jak najlepszej strony. Muszą pokazać, co robią na co dzień, jakie są ich pasje, a także zaskoczyć potencjalną wybrankę serca. Po to też się zgłosili do popularnego serialu dokumentalnego, by wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej i znacznie zmienić swoje życie. Od 2012 roku, czyli od momentu początku emisji w Polsacie utarło się, że bohaterowie do najprzystojniejszych nie należą. Często też nie zaskakują widzów wiedzą, która mogłaby wzbudzić szacunek. Aczkolwiek mają czasami przebłyski. Wydaje się, że najbardziej lubianą postacią jest Jarek Merger. Ostatnio wszyscy przeżywali, jak powinna wyglądać nowa dziewczyna Jarusia z Chłopaków do Wzięcia po tym, gdy zmartwili się, że rozstał się z żoną.

Chłopaki do wzięcia: Henio i Marysia odpicowali swój dom!

Najprzystojniejsi uczestnicy "Chłopaków do Wzięcia"

Kto znalazł się na liście najprzystojniejszych? Nie mogło zabraknąć Tomasza, który uwielbia jeździć ciężarówką zwiedzając przy tym najbardziej odległe kraje Europy. Pojawił się również Stefan, który w programie wielokrotnie umawiał się z kobietami. Adriana także nie mogło zabraknąć. To mężczyzna kochający aktorstwo i rozwijający się nieustannie w tym kierunku. Zobaczcie zresztą sami galerię poniżej!

Andrzej z Plutycz w młodości mógł się podobać koleżankom. Szeroki uśmiech i długie włosy!

Obsesja piękna. Czy ładni ludzie mają łatwiej w życiu? Marcin Napiórkowski