Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły

2017-07-14 13:48
Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły
Autor: WBF Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły

Wszyscy fani M jak Miłość po śmierci Witolda Pyrkosza zastanawiają się, jak zostanie rozwiązany wątek postaci Lucjana Mostowiaka. Zdradzamy szczegóły na ESKA.pl.

Śmierć Witolda Pyrkosza była jedną z najsmutniejszych wiadomości tego roku. Twórcy serialu M jak Miłość oraz cała obsada zgodnie przyznali, że był to dla nich potężny cios. Natomiast miłośnicy serialu od razu zaczęli dywagować, jak zostanie poprowadzony wątek Lucjana Mostowiaka w serialu. Ustalone zostało już na pewno, że nie będziemy kręcić sceny pogrzebu. Pożegnanie bohatera rozegrane zostanie w inny sposób. W tej sytuacji, niestety, to życie wyręczyło scenarzystów - powiedziała w czerwcu w jednym z wywiadów Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak - żona Lucjana.

M jak Miłość - jak umrze Lucjan Mostowiak

Teresa Lipowska niedawno zdradziła kolejne szczegóły dotyczące sposobu uśmiercenia postaci Lucjana Mostowiaka w M jak Miłość. Nie wydarzy się nic zaskakującego, jak wcześniej przypuszczali widzowie. Mężczyzna trafi do szpitala i już z niego nie wróci. Z racji tego, że serial kręcony jest z wyprzedzeniem ostatnie odcinki z Lucjanem Mostowiakiem obejrzymy jesienią - najprawdopodobniej w październiku. Warto przypomnieć, że nestor rodów Mostowiaków to nie jedyna postać, która zostanie uśmiercona w serialu. Niedawno swoje odejście z produkcji telewizyjnej dwójki ogłosił Andrzej Młynarczyk wcielający się w rolę Tomka.

M jak miłość - online sprawdzamy piosenki z serialu (odcinek 1218 i wcześniejsze)

Autor: brak danych

  Piosenki z serialu M jak miłość to hit sam w sobie, ale piosenki w czasie ostatniej sceny zwykle też przykuwają waszą uwagę. Spodobała ci się melodia z ostatniego odcinka M jak miłość? Możesz jej posłuchać, bo M jak miłość jest online tutaj. Ale może chcesz wiedzieć jak

 

Najnowsze