Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły

i

Autor: WBF Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły

Jak umrze Lucjan Mostowiak z M jak Miłość? Zdradzamy szczegóły

2017-07-14 13:48

Wszyscy fani M jak Miłość po śmierci Witolda Pyrkosza zastanawiają się, jak zostanie rozwiązany wątek postaci Lucjana Mostowiaka. Zdradzamy szczegóły na ESKA.pl.

Śmierć Witolda Pyrkosza była jedną z najsmutniejszych wiadomości tego roku. Twórcy serialu M jak Miłość oraz cała obsada zgodnie przyznali, że był to dla nich potężny cios. Natomiast miłośnicy serialu od razu zaczęli dywagować, jak zostanie poprowadzony wątek Lucjana Mostowiaka w serialu. Ustalone zostało już na pewno, że nie będziemy kręcić sceny pogrzebu. Pożegnanie bohatera rozegrane zostanie w inny sposób. W tej sytuacji, niestety, to życie wyręczyło scenarzystów - powiedziała w czerwcu w jednym z wywiadów Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak - żona Lucjana.

M jak Miłość - jak umrze Lucjan Mostowiak

Teresa Lipowska niedawno zdradziła kolejne szczegóły dotyczące sposobu uśmiercenia postaci Lucjana Mostowiaka w M jak Miłość. Nie wydarzy się nic zaskakującego, jak wcześniej przypuszczali widzowie. Mężczyzna trafi do szpitala i już z niego nie wróci. Z racji tego, że serial kręcony jest z wyprzedzeniem ostatnie odcinki z Lucjanem Mostowiakiem obejrzymy jesienią - najprawdopodobniej w październiku. Warto przypomnieć, że nestor rodów Mostowiaków to nie jedyna postać, która zostanie uśmiercona w serialu. Niedawno swoje odejście z produkcji telewizyjnej dwójki ogłosił Andrzej Młynarczyk wcielający się w rolę Tomka.

M jak miłość - online sprawdzamy piosenki z serialu (odcinek 1218 i wcześniejsze)

Autor: brak danych

  Piosenki z serialu M jak miłość to hit sam w sobie, ale piosenki w czasie ostatniej sceny zwykle też przykuwają waszą uwagę. Spodobała ci się melodia z ostatniego odcinka M jak miłość? Możesz jej posłuchać, bo M jak miłość jest online tutaj. Ale może chcesz wiedzieć jak

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE