Jak poślubić milionera? - piosenka z filmu to nowy hit zespołu Pectus!

2019-11-29 16:08
Jak poślubić milionera? - piosenka z filmu
Autor: Screen z YouTube/Pectus Jak poślubić milionera? - piosenka z filmu

Jak poślubić milionera? Takie pytanie z pewnością zadawało sobie już wiele kobiet, a niektóre nawet próbowały na nie odpowiedzieć. Teraz już nie muszą! Nowa polska komedia, która nosi właśnie taki tytuł, zrobi to za nie. Będzie zabawnie, romantycznie i wzruszająco. W filmie usłyszymy również nowy hit zespołu Pectus. Jaki nosi tytuł? O czym opowiada tekst utworu?

Jak poślubić milionera? to nowa polska komedia romantyczna, która ma szanse stać się prawdziwym hitem na miarę Planety Singli. Wszystko za sprawą niezwykłego spojrzenia na miłość i świeżości tematu. Premiera filmu zaplanowana jest na 29 listopada 2019. Z pewnością ściągnie do kin tysiące widzów! Główną bohaterką jest samotna matka, która całe dnie spędza na ciężkiej, fizycznej pracy i nie czuje się na siłach szukać miłości. Jednak każdy Kopciuszek może kiedyś poznać swojego księcia. Główna bohaterka przejdzie prawdziwą przemianę zewnętrzną i wewnętrzną, by osiągnąć swój cel. W filmie zagrali między innymi: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Wojciech Mecwaldowski i Piotr Polk. Produkcję promuje nowa piosenka zespołu Pectus, która powstała wspólnie z Kasią Cerekwicką! Dobranie utworu do filmu nigdy nie jest łatwym zadaniem. Musi nie tylko oddawać jego klimat, lecz również słowa powinny pasować do całego motywu przewodniego. Czy grupie udało się sprostać temu zadaniu?

Jak poślubić milionera? - piosenka z filmu. Kto ją wykonuje? 

Piosenka z filmu Jak poślubić milionera? to utwór zespołu PECTUS nagrany z Kasią Cerekwicką. Piosenka nosi tytuł Głowę noś do góry i opowiada o tym, by nigdy się nie poddawać.  Utwór pochodzi z płyty Pectus „Kobiety/Wojciech Młynarski”, która premierę będzie miała 8 listopada 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze