Jak dobrze znasz teksty piosenek Viki Gabor? Ten quiz rozwiążą tylko wierni fani!

2020-07-07 16:15 Maksymilian Kluziewicz
Viki Gabor
Autor: Universal Music Poland

Już za kilka dni Viki Gabor skończy trzynaście lat. Mimo młodego wieku, polska gwiazda ma na swoim koncie kilka wielkich hitów - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jak dobrze znacie piosenki zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019? Możecie sprawdzić to już teraz w quizie dostępnym na ESKA.pl. Komplet punktów zdobędą tylko najwierniejsi słuchacze wokalistki!

Viki Gabor - jak dobrze znasz teksty piosenek tej młodej wokalistki? Teraz możesz to sprawdzić na ESKA.pl! Udział w drugiej edycji The Voice Kids otworzył Wiktorii Gabor wrota do wielkiej kariery. I choć nastolatka nie wygrała show, to nagrała debiutancki singiel Time i zyskała rzeszę wiernych fanów, którzy uważnie przyglądali się jej poczynaniom zawodowym. A w życiu piosenkarki po finale Voice'a wydarzyło się bardzo dużo! Viki Gabor zgłosiła się do programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior, gdzie nagrodą główną była możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbywał się w Gliwicach. Kompozycja Superhero, której autorami są Lanberry, Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek najpierw zachwyciła widzów telewizyjnego show, a następnie europejską publiczność. Dzięki głosom widzów, Viki Gabor zwyciężyła jako druga Polka w historii.

Po wielkim triumfie na Eurowizji Junior, Viki ani na chwilę nie zwolniła tempa. W sieci pojawiły się jej kolejne single, zwiastujące jej debiutancki album studyjny - nagrany z Kayah numer Ramię w ramię, hitowe Getaway, napisane przez wokalistkę i jej siostrę Still Standing, aż wreszcie najnowszy Forever and a night. Jak dobrze znacie teksty tych kawałków? 

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor - jak dobrze znasz teksty jej piosenek?

Na ESKA.pl mamy quiz dla największych fanów Viki Gabor. Sprawdźcie, jak dobrze znacie teksty jej piosenek. Ostrzegamy! Nie jest to łatwe zadanie.

Najnowsze