Jak dobrze znasz świąteczne piosenki? Dokończ ich tekst! QUIZ

2020-12-13 13:35 Ewelina Kulasza
mikołaj
Autor: pixabay.com

Trudno sobie wyobrazić grudzień święta Bożego Narodzenia bez świątecznych hitów. Klasyczne numery takie jak Last Christmas czy All I Want For Christmas Is You, na dobre wpisały się w naszą świąteczną tradycję. Czy potrafisz dokończyć tekst znanych hitów? Zmierz się z naszym quizem!

Świąteczne piosenki to największa radość! To one wnoszą do naszych mieszkań i serc, niesamowitą energię i moc. W wielu domach słychać je już od pierwszego dnia grudnia, ale nie ma się co dziwić. Te piosenki są naprawdę wyjątkowe. Niektóre świąteczne kawałki mają już ponad 20 lat, a co roku o tej samej porze słyszymy je w wielu rozgłośniach radiowych. Oczywiście jest to kultowy singiel Mariah Carey - All I Want for Christmas Is You, czy też Last Christmas brytyjskiego zespołu Wham!, który został założony przez George’a Michaela i Andrew Ridgeleya w 1981 roku.

Coraz bliżej święta, dlatego warto zrobić prawdziwą, magiczną atmosferę w domu. Dekoracje, choinka, błyszczące światełka i lampeczki, czerwone skarpety Mikołaja, gorąca czekolada, zapach pierniczków, a do tego muzyczne hity i nasz quiz. Jeśli zdobędziecie 9/10 punktów, jesteście prawdziwymi mistrzami świątecznych brzmień! W naszym quizie znajdziecie nie tylko kultowe kawałki, ale również polskie hity.

ESKA XD #008
Najnowsze