iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - cena. Trzeba zapłacić naprawdę dużo!

2019-09-11 10:32 MK
iPhone 11
Autor: KYDPL KYODO/Associated Press/East News

Jesień 2019 przyniesie to, na co czekają wszyscy fani jednej z najpopularniejszych marek na świecie, czyli Apple. Firma stworzona przez Steve'a Jobsa zaprezentowała na specjalnej konferencji szczegóły dotyczące nowych smartfonów iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Trzeba przyznać, że nowe modele naprawdę robią wrażenie! Ile kosztują i kiedy będą dostępne w sprzedaży? O szczegółach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

iPhone 11 - cena to z pewnością jedna z najważniejszych kwestii dla wszystkich osób, które chciałyby sprawić sobie nowość od Apple. Firma przyzwyczaiła swoich klientów przez lata, że oferowane przez nią produkty nie należą do najtańszych. Tak jest i w przypadku premierowych telefonów. Ma to związek przede wszystkim z nowymi funkcjami, jakimi został obdarzony popularny smartfon. iPhone 11, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, posiada aż trzy aparaty - przedni, główny standardowy i ultraszerokokątny! iPhone 11 Pro i Pro Max zostały wyposażone również w aparat z teleobiektywem. Jak wiadomo, lepsza też będzie wydajność baterii, a działanie smartfonów zostało oparte na układzie A13 Bionic, który zapewni im dużo szybsze działanie.

iPhone 11 - data premiery

Podczas specjalnie zorganizowanej konferencji we wtorek, 10 września, przedstawiciele Apple potwierdzili prawdziwość krążących od pewnego czasu w sieci plotek. Otóż, iPhone 11 i pochodne modele będą miały swoją premierę już 20 września. Sprzęt będzie natomiast zamawiać już 13 września od godziny 14:00.

iPhone 11 - ceny

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, ceny nowych iPhone'ów mogą przyprawić o zawrót głowy! Za zwykłą jego wersję należy zapłacić 3599 złotych. Jeśli zdecydujemy się na wariant Pro, bądź Pro Max, zapłacimy kolejno 5199 i 5699 złotych.

Konferencja Apple
Autor: JOSH EDELSON/AFP/East News
Najnowsze