Instagram

i

Autor: pixabay.com Instagram

Instagram nie działa 10.12.2020 - awaria. Co się stało? Czemu nie dochodzą wiadomości?

2020-12-10 12:13

Instagram nie działa! Co się stało z popularną aplikacją, w której królują kolorowe zdjęcia? Dlaczego Instagram się nie odświeża i nie działa? Czemu nie można wysłać wiadomości? Awaria, która wydarzyła się 10 grudnia 2020 denerwuje użytkowników. Co się stało? Odpowiadamy Wam poniżej!

Instagram nie działa 10.12.2020 - awaria: brak połączenia z internetem. Co się stało? Dlaczego na Instagramie nie można wysyłać wiadomości, dochodzą one z opóźnieniem od znajomych lub dlaczego nie można się wcale zalogować? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto właśnie poirytował się korzystając z kolorowej apki Instagram. Awarie z aplikacjami i wieloma portalami, pojawiają się dosyć często. Najbardziej odczuwają je użytkownicy Facebooka, a dokładniej Messengera, który co jakiś czas płata figle i po prostu nie działa. Teraz przyszła kolej na użytkowników Instagrama, którzy również odczuli awarię w sieci. Komunikacja internetowa została przerwana, wiadomości dochodzą z opóźnieniem i wszyscy zastanawiają się, jak długo nie będą mogli normalnie kontaktować się ze znajomymi i oglądać zdjęć w apce. Czy awaria Instagrama jest poważna? Kiedy zostanie naprawiona? Czy to użytkownik zrobił coś źle? Spokojnie - to na pewno nie jest Wasza wina!

Instagram - co oznaczają skróty S4S, TBT i inne?

Pytanie 1 z 13
Co oznacza S4S?

Instagram nie działa 10.12.2020 - co się stało?

Awaria Instagrama w czwartek 10 grudnia, mocno zdenerwowała internautów! Dlaczego mają problemy z wiadomościami, otwieraniem zdjęć i filmów, a nawet z zalogowaniem się? Co się stało i jak długo potrwa awaria? Jeśli nie możesz wysłać wiadomości, zalogować się lub opublikować zdjęcia, to najprawdopodobniej w tym czasie trwają problemy techniczne. Mogą być one spowodowane nadchodzącymi zmianami, które twórcy aplikacji właśnie powoli wprowadzają w życie. Spokojnie! Z pewnością lada moment wszystko wróci do normy.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE