Indila w Polsce 2015: koncert francuskiej wokalistki w ramach Spring Love Festival w Warszawie [VIDEO]

2015-01-24 12:07
Indila
Autor: fot. mat. promo. Indila

Koncert Indili w Polsce 2015 został ogłoszony w ramach Spring Love Festival w Warszawie. Kiedy i gdzie dokładnie wystąpi Indila? Wszystko o koncercie Indili w Warszawie 2015 na ESKA.pl - znamy m.in. ceny biletów na polski koncert Indili!

Indila w Polsce 2015 zagra koncert w Warszawie na Torwarze w ramach Spring Love Festival. Koncert Indili w Warszawie odbędzie się 22 maja 2015 roku. Będzie to pierwszy tak duży występ Indili dla polskiej publiczności. Ile kosztują bilety na Indilę w Polsce? Ceny zaczynają się już od 195 zł a najdroższe wejściówki są warte 259 zł. W pakiecie oprócz koncertu Indili na Spring Love Festival także występy innych artystów biorących udział w wydarzeniu. Są to m.in.: zespół LemON, Natalia Przybysz i ZAGI.

To pierwsza edycja Spring Love Festival. Sprzedaż biletów na imprezę ruszy w poniedziałek 26 stycznia 2015 roku o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Indila - główna gwiazda festiwalu -  to francuska piosenkarka, którą polscy słuchacze pokochali za takie hity jak S.O.S.czy też Dernière Danse.

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze