Mariah Carey

i

Autor: YouTube/Mariah Carey

GWIAZDY

Ile Mariah Carey zarabia na „All I Want For Christmas”? Ta KWOTA robi ogromne wrażenie!

2023-11-29 12:56

Królowa świąt jest tylko jedna i jest to Mariah Carey. Za sprawą nagranego blisko 30 lat temu singla "All I Want For Christmas" artystka powraca co roku na szczyt list przebojów na całym świecie, a to, jak można się domyślić, ma przełożenie na spore zarobki. Szacuje się, że gwiazda zarabia co roku krocie. Wiemy, o jakich kwotach mowa,

Zarobki Mariah Carey nie są żadną tajemnicą. Działająca w branży od ponad 30 lat gwiazda muzyki jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w dziejach. Żadna inna piosenkarka, nawet Madonna, nie może pochwalić się równie imponującą liczbą singli, które dotarły na 1. miejsce notowania Hot 100 amerykańskiego "Billboardu". Ostatnim #1 Carey jest jej świąteczny klasyk "All I Want For Christmas", który w przyszłym roku będzie obchodzić swoje - uwaga - 30. urodziny. Numer ukazał się w 1994 roku i raz na zawsze zmienił losy popkultury, a także... stan portfela Mariah. Jak można się domyślić, wykonawczyni, a przy okazji autorka świątecznego klasyka, co roku zarabia na nim krocie. "All I Want For Christmas" już znajduje się na 1. miejscu najczęściej słuchanych kawałków z jej katalogu, a mamy przecież dopiero listopad. Chcecie wiedzieć, ile Mariah Carey zarabia na numerze, bez którego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? Lepiej usiądźcie!

Mariah Carey pobije nowy rekord? Fani już zaczynają słuchać jej świątecznego przeboju!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Ile Mariah Carey zarabia na "All I Want For Christmas"? 

Wartość rynkowa Mariah Carey wyceniana jest na około 350 milionów dolarów, co po przeliczeniu daje nam ponad miliard złotych. Jak co roku artystka może liczyć na spory zastrzyk gotówki w okresie świątecznym, kiedy jej hit, a także album świąteczny z 1994 roku podbijają globalne notowania muzyczne. Szacuje się, że na samej piosence "All I Want For Christmas" Mariah Carey ma zarabiać... blisko trzy miliony dolarów, a konkretnie 2,6 mln dolarów rocznie.