Całkiem Nowa Bajka

i

Autor: Sony Music Polska Gwiazdy razem w jednej piosence.

Premiera

IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski i inni w… Całkiem Nowej Bajce!

2023-11-17 16:01

Przyszedł czas na jedną z najgorętszych premier tego roku z udziałem czołówki polskich artystów! IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Bedoes 2115 i Sokół, we współpracy z Hotelem Torino, stworzyli energetyczną, przebojową i zaskakującą wersję legendarnej piosenki „Witajcie w naszej bajce”. „Całkiem Nowa Bajka” to drugi singiel zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową do pierwszej części trylogii „Akademia Pana Kleksa”, która już 5 stycznia wejdzie do kin w całej Polsce.

- To jest sentymentalna podróż. Oglądałem wszystkie części Pana Kleksa. Miałem też, co istotne, ścieżkę dźwiękową na winylu, więc tych wszystkich legendarnych już piosenek słuchałem na gramofonie. Jestem też na ścieżce nowego Pana Kleksa. Dla mnie to jest coś świetnego szczególnie, że tutaj zebraliśmy naprawdę znakomitych artystów – mówi Mrozu. Podobnego zdania jest Artur Rojek, dla którego ten projekt jest świetną przygodą: Widzę, że biorę udział w czymś pieczołowicie przygotowanym, z dużą wyobraźnią, jakością, z fajnymi gośćmi. Igo, po otrzymaniu zaproszenia do projektu nie zastanawiał się nawet sekundy. - To legendarny film, opowieść, nasze dziedzictwo – mówi.

Te polskie przeboje śpiewają wszyscy! Jak dobrze je znasz? Rozwiąż quiz

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Całkiem Nowa Bajka - teledysk

Singlowi towarzyszy wyjątkowy klip z udziałem wszystkich Artystów oraz… Piotra Fronczewskiego, który 40 lat temu stworzył niezapomnianą kreację Ambrożego Kleksa!

Akademia Pana Kleksa powraca

Akademia Pana Kleksa to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Jana Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. To ważna premiera także ze względu na jej wymiar społeczny. Wszystkie przychody uzyskane z dystrybucji utworu Całkiem Nowa Bajka zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji One Day.