dziecko śpiew

i

Autor: pixabay.com

QUIZ

Te polskie przeboje śpiewają wszyscy! Jak dobrze je znasz? Rozwiąż quiz

2023-10-25 9:16

Są takie utwory, które szturmem podbijają serca słuchaczy i tacy artyści, których nazwiska wręcz gwarantują hity, które pokocha cała Polska. Z pewnością nucicie jeszcze np. „Szampana” z repertuaru Sanah czy „Trójkąty i kwadraty” od Dawida Podsiadło! W tym quizie sprawdzimy to, czy dobrze znacie refreny największych polskich hitów ostatniej dekady!

W ciągu ostatnich lat polska muzyka znacząco się rozwinęła. Na krajowej scenie co chwilę możemy obserwować zarówno nowych artystów, jak i progres tych dobrze znanych i kochanych przez publiczność. Miniona dekada przyniosła na polskiemu rynkowi muzycznemu wiele hitów, które przez długi czas utrzymywały (lub wciąż utrzymują) się na krajowych listach przebojów. Teraz chcemy sprawdzić, jak dobrze je znacie!

Koncert Sanah w Chorzowie

Quiz: jak dobrze znasz refreny największych polskich hitów z lat 2013-2023?

Specjalnie dla fanów polskiej muzyki przygotowaliśmy quiz, w którym możecie sprawdzić swoją muzyczną pamięć! Przed wami 10 pytań dotyczących refrenów najpopularniejszych polskich utworów, jakie ujrzały światło dzienne w ciągu ostatniego 10-lecia (2013-2023). Przekonajmy się, jak dobrze znacie te hity! W poniższym quizie najdziecie zagwozdki związane między innymi z przebojami z repertuaru Sanah, Eweliny Lisowskiej, Dawida Podsiadło czy Mroza. To jak, gotowi na sprawdzenie swojej muzycznej wiedzy? Powodzenia!

Jak dobrze znasz polskie hity ostatniej dekady? Sprawdź, czy pamiętasz refreny tych utworów!

Pytanie 1 z 10
U Sanah „Szampan wylewa się, toast mogę wznieść…

Zobacz także: Lubelskie Bronowickie Kulturalia 2023. Tak się bawią lubelskie Bronowice! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE