Ignacy Błażejowski otarł się o zwycięstwo w Voice of Poland. Teraz powrócił z nową energią!

2022-01-12 15:16
Ignacy Błażejowski otarł się o zwycięstwo w Voice of Poland. Teraz powrócił z dużą energią!
Autor: Universal Music Polska Ignacy Błażejowski otarł się o zwycięstwo w Voice of Poland. Teraz powrócił z dużą energią!

Niezwykle utalentowany młody wokalista budzi się z zimowego snu i pokazuje światu, na co go stać. Przekonajcie się sami i posłuchajcie utworu Dreams - od gwiazdy The Voice of Poland 11.

W kwietniu 2021 miała premierę jego piosenka zatytułowana Koniec, refleksja nad tym, co człowiek robi światu. Tym razem artysta sięga w głąb siebie i opowiada o tym, co dotyka każdego bez wyjątku. Dream to próba identyfikacji własnego ja i pogodzenia się z zastaną rzeczywistością. Spojrzenie na własne stany i emocje z innej perspektywy. Poszukując samego siebie, musimy zgubić się kilkukrotnie, póki nie odnajdziemy prawdy o sobie i nie wybudzimy się ze snu - powiedział Ignacy. 

Anastazja Maciąg - wywiad o nowościach, wspomnieniach i przepisach na Tiktokowy sukces

Ignacy - piosenka Dreams

Autorski materiał muzyczny Ignacego jest taki jak on sam, czyli głęboki, refleksyjny, pełen blasków i cieni, trochę przekorny. To wysokiej jakości muzyka pop, w której pobrzmiewa klasyczne i jazzowe wykształcenie artysty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze