Iggy Azalea & Jennifer Hudson - Trouble - zapowiedź nowego utworu Iggy Azalea [VIDEO]

2014-11-18 16:52
Iggy Azalea
Autor: print screen YouTube Iggy Azalea

Iggy Azalea w nowym duecie. Tym razem raperka nawiązała współpracę z Jennifer Hudson, czego efektem jest utwór Trouble. W sieci pojawiła się już zapowiedź nowego kawałka. Będzie hit na miarę Fancy? 

Iggy Azalea w sieci pojawiła się zapowiedź nowego utworu raperki - Trouble. Piosenka jest efektem współpracy z Jennifer Hudson. Co ciekawe to nie pierwsza współpraca Iggy Azalea z Jennifer Hudson. Obie panie mają na swoim koncie utwór He Ain't Goin' Nowhere, którego producentem był Pharrell. Kawałek Trouble znajdzie się na nowej płycie Iggy Azalea na 6 pozycji. 

Nowa płyta Iggy Azalea - Reclassified - swoją światową premierę zaliczy 24 listopada 2014 roku i znajdą się na niej największe hity raperki, od Fancy zaczynając, na Black Widow kończąc. Poniżej prezentujemy tracklistę nadchodzącej płyty Iggy Azalea: 

1. We in This Bitch

2. Work

3. Change Your Life

4. Beg for It (feat. Mø)

5. Black Widow (feat. Rita Ora)

6. Trouble (feat. Jennifer Hudson)

7. Don’t Need Y’all

8. Rolex

9. Iggy SZN

10. Fancy (feat. Charli XCX)

11. Heavy Crown (feat. Ellie Goulding)

12. Bounce

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze