I Will Alwyas Love You - Whitney Houston w duecie z kozami! Posłuchaj hitu wokalistki w wersji Goat Edition [VIDEO]

2013-03-03 12:11

I Will Always Love You - Whitney Houston wyciąga koza i jej koleżanki. Meczące zwierzaki za sprawą sprytnych internautów zmierzyły się z wysokimi dźwiękami hitu z filmu Bodyguard. Tak też powstała zabawna wersja przeboju w wersji Goat Edition, która podbija YouTube. Zobacz już teraz na Eska.pl! Kozy dają radę?

I Will Always Love You to największy w karierze Whitney Houston przebój, który znają nie tylko nasi rodzice. Tym razem hit wokalistki zremixowno z meczącymi kozami, które w refrenie wyciągają wysokie dźwięki. To kolejna odsłona filmików z kozą, która swoją karierę na YouTube zawdzięcza przeróbce I Knew You Were Trouble - Taylor Swift.

Zdaniem internautów I WIll Always Love You Goat Edition to drugie najlepsze nagranie po piosence Taylor Swift z wykorzystaniem śpiewającej w zabawny sposób kozy.

>>> Taylor Swift w I Knew You Were Trouble śpiewa jak ... koza? Zobacz zabawną przeróbkę przeboju gwiazdy [VIDEO]

Meczące w balladzie Whitney Houston zwierzaki przypominają nam nieco wszystkich tych, którzy z kawałkiem postanowili kiedykolwiek zmierzyć się na karaoke. Zgadzacie się z nami? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie!


Zobacz I Will Always Love You - Whitney Houston w wersji Goat Edition!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze