I Love It - Icona Pop to nowość w notowaniu Global Listy! Czy hit Szwedek w GL zostanie na dłużej? [VIDEO]

2013-01-13 18:30

I Love It - Icona Pop to nowość w notowaniu Global Listy z 13.01.2013 roku. Hit szwedzkiego duetu muzycznego debiutuje na 34 miejscu GL. Piosenka to między innymi kawałek otwierający każdy odcinek reality-show bohaterów Ekipy z New Jersey Snooki i JWoww'a. Jak długo zostanie w zestawieniu?

I Love It to przebój Icona Pop, który witamy na 34 miejscu nowego notowania Global Listy z 13 stycznia 2013 roku. Piosenka autorstwa szwedzkiego duetu muzycznego to trzeci w karierze Aino Jawo i Caroline Hjelt singiel promujący ich twórczość.

Piosenka miała swoją premierę 9 maja 2012 roku debiutując na 48 pozycji szwedzkiej listy hitów Sverigetopplistan, gdzie ostatecznie dotarła do 2 miejsca. Kawałek jest znany wszystkim fanom realisty-show Snooki & JWoww, które jest spin-off'em Ekipy z New Jersey. I Love It znalazło się także na soundtracku do gry Need For Speed: Most Wanted.

To pierwszy utwór Icona Pop, który został doceniony przez Rolling Stone. Magazyn przyznał mu 35 miejsce w rankingu najlepszych piosenek 2012 roku. Jak myślicie, czy I Love It ma szansę na podium w Global Liście?


Zobacz na Eska.pl I Love It - Icona Pop!JB