Hymn na Euro 2016: This One's For You Davida Guetty to hit czy kit? SONDA

2016-06-30 16:54
screen z teledysku David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Poland
Autor: fot. youtube.com/David Guetta screen z teledysku David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You Poland

Hymn na Euro 2016 to kawałek, który znają wszyscy kibice. Czy każdemu jednak This One's For You przypadło do gustu? Weź udział w naszej sondzie i zdecyduj, czy kawałek Davida Guetty i Zary Larsson to hit czy kit!

Hymn na Euro 2016, czyli This One's For You od Davida Guetty i Zary Larsson to kawałek, który słyszeli już wszyscy kibice. Utwór w wersji instrumentalnej odtwarzany jest bowiem przed każdym meczem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 we Francji. Czy kawałek znanego didżeja przypadł do gustu kibicom? Biorąc pod uwagę liczbę wyświetleń oficjalnego teledysku, można śmiało stwierdzić, że This One's For You cieszy się dużą popularnością. Klip w niecałe trzy tygodnie zgarnął ponad 26 mln wyświetleń na YouTube, ale jednocześnie łapkę w dół kliknęło ponad 10 tysięcy użytkowników serwisu. To jak jest w końcu z piosenką na Euro 2016: hit czy kit? Teraz możecie o tym zadecydować w naszej sondzie. Na wasze głosy czekamy do dnia finału Euro 2016, czyli 10 lipca. Do dzieła!

Piosenka na Euro 2016 - This One's For You

Specjalnie z myślą o kibicach reprezentacji Polski powstała nowa wersja klipu This One's For You Poland. Co ciekawe, pod filmikiem można znaleźć bardzo dużo komentarzy od zagranicznych kibiców, zwłaszcza Wegrów, którzy serdecznie pozdrawiają polskich kibiców i polską drużynę.

 

Najnowsze