Horoskop tygodniowy 04.07-10.07.2022. Co spotka Twój znak zodiaku?

2022-07-04 14:51
Horoskop tygodniowy
Autor: canva.com Horoskop tygodniowy

Każdy z nas jest ciekawy tego co nas spotka, zwłaszcza gdy otacza nas letnia aura sprzyjająca licznym przygodom. Właśnie dlatego przygotowaliśmy Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Zastanawiasz się co powinieneś zrobić, aby Twój tydzień był jak najlepszy? Na co uważać. Przeczytaj swój horoskop i dowiedz się co Cię czeka.

Sprawdź co zaplanowały dla Ciebie gwiazdy w tygodniu od 4.07 do 10.07.2022. Oto Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Wtorkowa opozycja Wenusa i Saturna chce, abyśmy byli bardziej zaangażowani i wzięli odpowiedzialność za swoje życie. Koniec z ociąganiem i odkładanie ważnych decyzji na później. Piątkowy Nów Księżyca w Raku sprawi natomiast, że poczujemy potrzebę spędzenia czasu z najbliższymi. W niedzielę Merkury zajmie pozycje Raka i pomoże nam w ostrożnym komunikowaniu naszych emocji.

Horoskop miłosny na WAKACJE 2022. Kto się zakocha i przeżyje szalone lato?

Pełnia Truskawkowego Księżyca

Horoskop tygodniowy dla Barana

Jesteś w środku wielkiej przemiany, Baranie. Zaufaj temu, że ta transformacja pomoże Ci usunąć blokady i stać się tym, kim naprawdę chcesz. Musisz tylko uwierzyć w to, że to możliwe. Czeka Cię tydzień pełen możliwości.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Przed Tobą nerwowy weekend. Uważaj na niepotrzebne kłótnie z partnerem i sporami o błahe sprawy. Nie przelewaj swojej frustracji na tych, których kochasz.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym, ten tydzień będzie przetestuje Twoje oddanie i twórczość. Spędzenie czasu z ukochaną osobą doda Ci kreatywności i Cię ożywi.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Nostalgiczny tydzień przywoła wiele wspomnień. Uważaj na smutek, który chce Cię dopaść za wszelką cenę i zwróć uwagę na ludzi, których masz wokół siebie, zamiast rozmyślać o tych, którzy nie potrafili Cię docenić.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Nawet najgłębszy smutek jest łatwiejszy do zniesienia, gdy wiesz, że nie jesteś w nim sam. Nie możesz zmienić całego świata, ale jesteś w stanie sprawić, że w tym tygodniu będzie lepiej jeżeli stworzysz z kimś wspólnotę.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Niektóre rzeczy potrzebują czas. W tym tygodniu musisz wykazać się cierpliwością. Ale bez obaw - czeka Cię za to nagroda!

Horoskop tygodniowy dla Wagi

W tym tygodniu możesz się martwić, że nagle stałeś się niewidzialny. Wydaje Ci się, że nikt nie zwraca uwagi na Twoje bystre spostrzeżenia i pomocne pomysły, ale tak naprawdę chodzi o to, żebyś to Ty zaczął je doceniać.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Może to być dla Ciebie trudny tydzień. Najważniejsze jest to, aby nie dać się sprowokować. Może Ci pomóc medytacja i czytanie książek.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

To świetny czas dla Twojego życia romantycznego. Niezależnie od tego czy masz partnera czy nie - koniecznie wybierz się na randkę!

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Uważaj na nadmiar pracy! Jest szansa, że w tym tygodniu będziesz chciał wziąć na siebie o wiele więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć. Pamiętaj o tym, że współpraca też jest ważna!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

W tym tygodniu będziesz we wszystkim szukać głębszego sensu. I to jest okej! Ale nie zapominaj, że nie wszystko jest czarno-białe!

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Ostatnio czujesz, jakbyś nie potrafił się odnaleźć. Przypomnij sobie co sprawia, że czujesz się sobą i oddaj się temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze