Horoskop na długi weekend 9-11 listopada 2019. Rak, Panna, Waga, Koziorożec [WSZYSTKIE ZNAKI]

2019-11-11 10:53
Horoskop
Autor: East News / Dankloff/SUNSHINE

Horoskopy od dawien dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony ludzi. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to właśnie dzięki nim wiemy, co może nas spotkać w niedalekiej przyszłości. W związku z Dniem Niepodległości, który w tym roku wypada w poniedziałek, czeka nas kolejny długi weekend. Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzy się w waszym życiu podczas wolnego, sprawdźcie koniecznie swój horoskop na ESKA.pl.

Horoskop na długi weekend to coś, czego nie można przegapić! Między 9 a 11 listopada, wielu z nas zdecyduje się na aktywne spędzenie czasu. Długi weekend to w końcu czas, kiedy możemy oderwać się od codziennej rutyny i zrobić coś, co planujemy od dłuższego czasu. Jaki wpływ na wasze znaki horoskopu będa miały gwiazdy? Czyj długi weekend będzie obfitował w zaskoczenia i wielkie radości? Co dokładnie wam się przytrafi? Na co warto zwrócić uwagę? Sprawdź na ESKA.pl.

Wodnik - Od pewnego czasu myślisz o tym, by odezwać się do znajomego z przeszłości. Zrób to w ten weekend. Rozmowa z nim napełni cię pozytywną energią na cały przyszły tydzień.

Ryby - Ostatnie dni dały ci mocno w kość w pracy. Nie przejmuj się! Zamiast się zamartwiać, spędź ten czas z rodziną. Szczere rozmowy pozwolą ci dostrzec słuszne rozwiązanie.

Baran - Długi weekend będzie dla ciebie czasem spontanicznych decyzji. Nie pożałujesz żadnej z nich!

Byk - Twoja nowa relacja zapowiada się bardzo dobrze. Propozycja wyjścia na kawę w ten weekend mocno zaprocentuje.

Bliźnięta - Konflikt z bliską osobą nie daje ci spokoju. Długi weekend to idalny czas, by wyciągnąć rękę na zgodę. Nie pożałujesz!

Rak - Ostatnie dni spędzasz przede wszystkim na myśleniu o zmianie pracy. Wypisz sobie w sobotę plusy i minusy obecnego miejsca zatrudnienia. Ten z pozoru banalny sposób pomoże ci podjąć tę trudną decyzję!

Lew - Ten weekend postanowisz spędzić w domowym zaciszu, z dobrą książką. Lektura jej otworzy ci głowę na wiele istotnych spraw.

Panna - Długi weekend postanowisz spędzić w rodzinnych stronach. To świetna decyzja! Te spotkania z paczką znajomych będziecie wspominać latami!

Waga - Mimo rozpoczęcia długiego weekendu, wciąż będziesz myśleć o pracy. Nie odkładaj obowiązków na później, bo to nic nie da.

Skorpion - Złe samopoczucie może nieco zepsuć ci humor. Zadbaj o zdrowie jak najszybciej się da, żeby nie spędzić całego weekendu w łóżku.

Strzelec - W ostatnim czasie zbyt wiele trzymasz w sobie. Podziel się swoimi przemyśleniami z bliską ci osobą. Z pewnością to doceni, a tobie będzie lżej.

Koziorożec - Ten weekend będzie tym, o jakim marzyłeś od dawna. Całkowicie oddasz się świetnej zabawie z bliskimi ci osobami!

Najnowsze